Абонентський відділ з 9:00 до 19:00 (пн-пт)
Технічна підтримка - цілодобовоо!

(044) 599-99-52

Залишити заявку!

 

Про компанію

 
  Компанія "УТЕЛС" використовує сучасні, надійні та стабільні волоконно-оптичні технології, що забезпечують запаморочливу швидкість зв'язку та дозволяють Вам знаходитися у світовій мережі інтернет необмежену кількість часу. Клієнти, що користуються послугою доступу до мережі Інтернет за допомогою волоконно-оптичних каналів компанії УТЕЛС, мають можливість передавати інформацію на швидкостях в сотні мегабіт та саме тому не відчувають можливих затримок та втрат інформації, що характерно для звичайних каналів зв'язку. Оптоволоконні канали - це економічно вигідний та найбільш надійний варіант підключення вашої компанії до мережі Інтернет. 
    Компанія УТЕЛС - надійний бізнес партнер. Наше кредо - це перш за все якість та комфорт. Ми з усією відповідальністю та добропорядністю відносимося до задач, що стоять перед нами. Своєчасно та професійно виконуючи наші обов'язки, ми створюємо передумови для ефективної діяльності наших клієнтів та партнерів.
    Компанія УТЕЛС виконує комплексні роботи для вашої компанії, починаючи з монтажних робіт та закінчуючи віддаленим адмініструванням ваших серверів. Також надаємо послуги з об'єднання ваших офісів в єдину корпоративну мережу. Це найбільш оптимальне рішення з передачі ваших даних по найбільш сучасним волоконно-оптичним каналам зв'язку на телекомунікаційному ринку Києва та інших міст України.
    Кваліфікований персонал компанії підтримує працездатність мережі по критерію 24/7 (цілодобово, 7 дній на тиждень). Технічне оснащення мережі базується на передових технологіях та крокує в ногу з часом.

.

Інтернет для бізнес клієнтів

Компанія "УТЕЛС" пропонує послуги корпоративного доступу до мережі з відмінною якістю та індивідуальним обслуговування.
Більше інформації
 

Інтернет для дому

Наша компанія пропонує оптимальне співвідношення ціни та якості послуг що надаються для домашніх користувачів.

Переглянути тарифні пакети
 

Комплексні рішення

Для корпоративних клієнтів ми готові надати комплекс послуг, а також об'єднати офіси або філіали компанії в одну мережу, по всій території України.