КВАНТОВИЙ СТРИБОК

Speed test quantum_leap

2.5 Гбіт/c

Вітаємо! Ви здійснили квантовий стрибок на швидкості 2500 Мбіт/с та відкрили портал у новий вимір інтернет-реальності.
У цьому квантовому світі, завдяки технології XGPON/XGSPON, усе відбувається миттєво: завантаження, передача файлів...

Іноді здається, що навіть думки рухаються у 2.5 рази швидше.

Між собою ми називаємо це явище — QUANTUM.

Спробуйте квантову швидкість

Розуміємо, у квантовому вимірі час йде інакше і буває важко одразу звикнути до надшвидкості. Ми допоможемо вам адаптуватись.
Нижче ви бачите симуляції завантаження різних файлів. Спробуйте QUANTUM, тисніть "Завантажити" щоб відчути різницю швидкості.

Відео

1 Гб

100 Мбіт/с

0 %

00:04:25

1 Гбіт/с

0 %

00:00:26

2.5 Гбіт/с

0 %

00:00:10

Фільм

15 Гб

100 Мбіт/с

0 %

00:22:04

1 Гбіт/с

0 %

00:02:12

2.5 Гбіт/с

0 %

00:00:51

Гра

55 Гб

100 Мбіт/с

0 %

01:20:55

1 Гбіт/с

0 %

00:08:04

2.5 Гбіт/с

0 %

00:03:08

Переваги XGPON/XGSPON

  • Квантовість

    Квантовість

    Надшвидке завантаження та вивантаження багатогігабайтних файлів.

  • Wi-Fi 7 Friendly

    Wi-Fi 7 Friendly

    Витисніть максимум можливостей з вашого Wi-Fi 7 роутера.

  • Кращий ніж у сусіда

    Кращий ніж у сусіда

    У сусіда гігабіт? Час обігнати його та показати хто в домі швидший.

  • Технологія майбутнього

    Технологія майбутнього

    Технологія XGPON відкриває можливість йти в ногу з часом та підвищити швидкість інтернету до 10 Гбіт/с (XGSPON) без необхідності заміни обладнання.

  • Не обмежує пристрої

    Не обмежує пристрої

    Дайте волю надсучасним пристроям та користуйтесь ними без обмежень.

  • Stream Friendly

    Stream Friendly

    Прямі трансляції, потокові відео у 8К якості транслюються завиграшки, не кажучи вже про стабільність під час відеоконференцій.

Хто може підключити QUANTUM?

Кожен бажаючий у межах XGPON/XGSPON покриття може підключити тариф QUANTUM та користуватись надшвидким інтернетом зі швидкістю до 2.5 Гбіт/с.

Швидко завантажуйте та діліться великими об'ємами даних, дивіться потокові відео у найвищій якості, користуйтесь усією сім'єю без жодних перешкод.

Як підключити?

1
Залиште заявку на підключення

Заповніть форму замовлення.

2
Придбайте необхідне обладнання

Ми допоможемо підібрати найкраще обладнання, щоб ви могли відчути усі переваги швидкості 2.5 Гбіт/c.

3
Очікуйте прибуття майстрів

Наші спеціалісти виконають монтаж, встановлять обладнання, перевірять з'єднання та продемонструють квантову швидкість.

Вартість підключення

1499 грн або 1 грн за умови передоплати від 6 місяців згідно регулярної вартості тарифного плану.

«XGPON/XGSPON» — підключення за надсучасною оптичною технологією.

Квантова швидкість 2.5 Гбіт/с вже доступна у 500+ будинках столиці.

Замовте QUANTUM та користуйтесь квантовим інтернетом на швидкості 2.5 Гбіт/с.

Як отримати швидкість 2.5 Гбіт/с?

Щоб повністю зануритись у квантовий вимір, вам знадобиться сучасне обладнання, яке відповідає вимогам QUANTUM:

icon

Wi-Fi 7 роутер

У вашому Wi-Fi маршрутизаторі мають бути Ethernet порти зі швидкістю 2.5 Гбіт/с. Звичайні гігабітні моделі обмежують швидкість до 1 Гбіт/с.

Детальніше
icon

Оптичний термінал

Оптичний термінал (ONU) має бути сумісним з технологією XGPON/XGSPON та мати порт 2.5 Гбіт/с або вищий. Це критично важливо для передачі трафіку з повною пропускною здатністю. Пристрій входить у вартість підключення.

Детальніше
icon

Мережева карта-перехідник

Для досягнення швидкості 2.5 Гбіт/с на ПК, він має бути оснащений USB Type-C версією 3.0 та вище. Підключення відбувається за допомогою мережевої карти-перехідника з RJ-45 на Type-C.

Детальніше

Щоб відчути повну швидкість, усі ланки мережі мають підтримувати 2.5 Гбіт/с. Якщо хоча б одна ланка не відповідає технічним вимогам — стрибок у квантовий вимір буде недоступним.
Також майте на увазі: швидкість може залежати від конкретного сайту чи сервісу — вони мають свої обмеження.

FAQ: Квантовий стрибок зі швидкістю 2.5 Гбіт/с

Відповіді на найпоширеніші запитання про XGPON/XGSPON та підключення до надшвидкісного інтернету.

XGPON/XGSPON — це вдосконалена версія GPON з максимальною швидкістю до 10 Гбіт/с у напрямку від мережі до користувача (і до 2.5 Гбіт/с у зворотному). Вона забезпечує більшу пропускну здатність, що дозволяє використовувати усі інтернет-можливості найсучаснішої техніки.

XGPON — асиметрична (10 Гбіт/с на завантаження та 2.5 Гбіт/с на вивантаження), XGSPON — симетрична (10 на завантаження та 10 Гбіт/с на вивантаження). Остання краще для двосторонньої передачі даних, наприклад, відеоконференцій.

Ні, наразі єдиним способом підключення XGPON/XGSPON є пряме підключення без використання POE-інжекторів.

Тобто щоб отримати швидкість 2.5 Гбіт/c та вище необхідно заводити оптоволоконний кабель у квартиру/будинок, у вашому помешканні оптоволоконний кабель підключається у XGPON/XGSPON ONU (оптичний термінал), а від оптичного терміналу подальше підключення до Wi-Fi 7 роутера або ноутбука/ПК з USB Type-C 3.0 та вище відбувається за допомогою кабелю витої пари CAT-5 або вище.

Реальна швидкість залежить від вашого обладнання, роутера, мережевої карти, завантаженості мережі, інтернет ресурсів, якими ви користуєтесь. При бездротовому підключення уникнути втрат швидкості неможливо. Тож найбільш близькі значення результатів швидкості ви зможете отримати при підключенні напряму від XGPON/XGSPON ONU до вашої мережевої карти ноутбука/ПК за допомогою кабелю CAT-7.

Потрібні: ONU з підтримкою XGPON/XGSPON, маршрутизатор Wi-Fi 7 з портами 2.5 Гбіт/с, 5 Гбіт/с або 10 Гбіт/с (в залежності від необхідної вам швидкості та обраного вами тарифного плану) та відповідна мережева карта 2.5 Гбіт/с, 5 Гбіт/с або 10 Гбіт/с на ПК/ноутбуці.

На практиці досягти стабільних 10 Гбіт/с по Wi-Fi наразі майже неможливо — потрібні ідеальні умови, підтримка Wi-Fi 7 на обох пристроях і мінімальні перешкоди. Для повної швидкості 10 Гбіт/с краще використовувати дротове підключення.

Так, якщо до вашого помешкання ще не прокладено оптоволоконний кабель - це доведеться зробити (якщо немає комунікаційних труб - доведеться робити новий технічний отвір у стіні). Також уся вита пара, яка прокладена у помешканні має підтримувати стандарт CAT-5 або вище (в ідеалі CAT-7).

Ні, я у вашу квартиру/будинок уже заведений оптоволоконний кабель і немає жодних ускладнень з прокладанням витої пари - то необхідності прокладати новий кабель немає.

Так, особливо якщо ви активно користуєтесь інтернетом, працюєте з великими об’ємами даних та хочете бути готовими до майбутніх технологій (AR/VR, 8K).

Причини можуть бути різні: обмеження роутера (переконайтесь, що ваш роутер працює на технології Wi-Fi 7), слабка мережева карта (без мережевої карти-перехідника отримати швидкість більше 1 Гбіт/с не вдасться), кабель неналежної якості (якщо ви підключені за допомогою кабелю від Wi-Fi роутера, переконайтесь, що кабель не пошкоджений та має на собі маркування CAT-5 та вище), обмеження швидкості з боку інтернет-ресурсу (сайту, застосунку, тощо).

Потрібен маршрутизатор з підтримкою Wi-Fi 7, наприклад:

    1. WI-FI 7 ASUS RT-BE86U
    2. WI-FI 7 ASUS TUF Gaming BE6500 
    3. WI-FI 7 Ruijie Reyee RG-EW7200BE PRO

 

Для отримання якомога точнішого результату необхідно використовувати кабельне з'єднання (Wi-Fi 7 попри всі свої незаперечні плюси має недолік усіх Wi-Fi роутерів: втрату швидкості). Тож для коректного тестування використовуйте кабельне підключення, мережеву картку-перехідник 2.5 Гбіт/c та спеціальні спідтести, які підтримують таку швидкість (наприклад, Speedtest).

Мобільне меню