Тарифи для дому

Безлімітний інтернет та інтерактивне телебачення

Підключення інтернету від UTELS на масиві Академмістечко

Зміна місця проживання, придбання нової квартири – це завжди бажання оточити себе максимальним комфортом. Доволі складно уявити сучасного українця, який не користується всесвітньої мережею та іншими інструментами, що вона пропонує. Тому, коли людина в’їжджає в нове помешкання, першою задачею є підключення домашнього інтернету та IPTV-телебачення.

Інтернет-провайдер UTELS пропонує послуги з підключення приватних та бізнес-абонентів, що розташовані на масиві Академмістечко, до швидкісного стабільного інтернету на вигідних умовах. Обираючи інтернет від нашої компанії, кожен замовник отримує професійний сервіс. Організація цікавого дозвілля, стабільного робочого або навчального процесу разом з UTELS – легко та зручно.

Чому мешканцям масиву Академмістечко варто обрати інтернет-провайдера UTELS?

Сьогодні в Києві представлено великий вибір компаній, які пропонують телекомунікаційні послуги, тому до вибору інтернет-провайдера потрібно підходити з особливою увагою. Компанія UTELS працює на українському ринку телекомунікаційних послуг тривалий час, і має репутацію надійного та лояльного постачальника послуг. Зона інтернет-покриття провайдера включає абсолютно всі масиви столиці України, і Академмістечко не є виключенням.

Обираючи UTELS, абсолютно кожен приватний та бізнес абонент отримує доступ до:

  • відмінного інноваційного сервісу;
  • інтернет, що працює без світла;
  • професійних консультацій з будь-яких питань, пов’язаних з телекомунікаційними послугами;
  • акційних пропозицій інтернет-провайдера, які розповсюджуються не тільки для нових клієнтів;
  • стабільного високошвидкісного інтернету;
  • лояльних тарифних планів;
  • цілодобової технічної підтримки.

Щоб підключити домашній інтернет від UTELS на масиві Академмістечко, потрібно оформити заявку на отримання послуг зручним для Вас способом.

Академмістечко: GPON від UTELS - це інтернет, що працює без світла

UTELS пропонує підключення за технологією GPON. GPON - це інтернет, що працює без світла, адже ми проводимо оптоволокно від нашого мережевого вузла до Вашої квартири, що забезпечує Вас інтернетом навіть за умови довготривалого відключення електроенергії. Щоб інтернет працював навіть за відсутності світла Вам потрібно лише забезпечити ONU (активне обладнання, яке використовується в PON мережах на стороні абонента) та Wi-Fi роутер резервними джерелами живлення. У кожного вони можуть бути різними, але Ви завжди можете придбати у нас Mini UPS.

Звісно ми потурбувались і про абонентів у яких немає можливості підключитись за технологією GPON, тож ми зарезервували наше мережеве обладнання на випадок відключень електроенергії.

Як відбувається підключення інтернету від UTELS?

Менеджери інтернет-провайдера максимально швидко опрацьовують заявки від абонентів. Після цього представник компанії зв’яжеться за допомогою контактного номера телефону, зазначеного в заявці, для погодження додаткових деталей та дати, часу прибуття фахівців для підключення високошвидкісного інтернету.

У зручний для клієнта час спеціалісти UTELS виконають підключення домашнього інтернету, IPTV-телебачення та проконсультують з будь-яких питань щодо телекомунікаційних послуг нашої компанії на масиві Академмістечко.

Мобільне меню