Дніпровський район: підключення інтернету від UTELS

Карта покриття послугою підключення до мережі Інтернет від компанії Utels

Вулиці району «Дніпровський»

Способи підключення: Ethernet GPON

Тарифи для дому

Безлімітний інтернет та інтерактивне телебачення

Дніпровський район: підключення інтернету від UTELS

Інтернет-провайдер UTELS пропонує якісні та професійні послуги з підключення домашнього інтернету, телебачення на вигідних умовах у Києві. Домашній інтернет від UTELS – ідеальне рішення для киян, які працюють дистанційно або не уявляють свого життя без серфінгу всесвітньою мережею. Наша компанія пропонує вигідні та лояльні тарифи для всіх користувачів, що дозволяє задовольнити різноманітні потреби замовників.

Переваги домашнього інтернету від UTELS

Зона покриття інтернет-провайдера включає Дніпровський район Києва. Кияни, які проживають в цьому районі, можуть підключити швидкісний інтернет від компанії UTELS на максимально вигідних умовах.

Надаючи перевагу нашому інтернет-провайдеру, кожен замовник отримує:

  • високоякісний сервіс;
  • стабільний та швидкісний інтернет;
  • професійну та кваліфіковану підтримку клієнтів, швидке вирішення будь-яких питань у зручному форматі;
  • доступ до регулярних акцій, які проводяться для нових та існуючих клієнтів компанії;
  • професійні послуги технічних спеціалістів – проведення робіт на виїзді щодо усунення несправностей, заміни обладнання, підключення домашнього інтернету;
  • доступ до додаткових послуг UTELS – цифрове телебачення, послуги для бізнесу тощо;
  • вигідні лояльні тарифи.

Дніпровський район підключається за стандартними тарифами інтернет-провайдера, ознайомитися з якими можна в розділі «Тарифні плани» для приватних абонентів.

Дніпровський: GPON від UTELS - це інтернет, що працює без світла

UTELS пропонує підключення за технологією GPON. GPON - це інтернет, що працює без світла, адже ми проводимо оптоволокно від нашого мережевого вузла до Вашої квартири, що забезпечує Вас інтернетом навіть за умови довготривалого відключення електроенергії. Щоб інтернет працював навіть за відсутності світла Вам потрібно лише забезпечити ONU (активне обладнання, яке використовується в PON мережах на стороні абонента) та Wi-Fi роутер резервними джерелами живлення. У кожного вони можуть бути різними, але Ви завжди можете придбати у нас Mini UPS.

Звісно ми потурбувались і про абонентів у яких немає можливості підключитись за технологією GPON, тож ми зарезервували наше мережеве обладнання на випадок відключень електроенергії.

Дніпровський: як працює інтернет-провайдер у цьому районі?

Компанія UTELS пропонує всім своїм клієнтами стабільний високошвидкісний інтернет, який працює без збоїв, втрати звʼязку та інших проблем. Спеціалісти інтернет-провайдера у зручному для замовників форматі консультують з питань тарифів, можливості підключення, розвʼязання проблем, які виникли під час користування послугою. Для підключення домашнього інтернету фахівці UTELS прибувають за вказаною адресою за попередніми домовленостями щодо дати та часу.

Обираючи нашу компанію, кожен замовник отримує якісне зʼєднання без зменшення швидкості, збоїв та інших негараздів. Підключаємо Дніпровський район, будинок або квартиру за будь-якою адресою максимально швидко, на вигідних умовах.

Телефонуйте менеджерам UTELS для отримання консультації, замовленням підключенням зараз – отримайте домашній інтернет на лояльних умовах.

Мобільне меню