ЖК "Chicago" - підключити інтернет у Києві

Карта покриття послугою підключення до мережі Інтернет Житлових комплексів у Києві від компанії Utels

Вулиці житлового комлексу «ЖК "Chicago"»

Тарифи для дому

Безлімітний інтернет та інтерактивне телебачення

Підключення домашнього інтернету від UTELS в ЖК "Chicago"

В наш час складно уявити багатоквартирний будинок без підключення до швидкісного інтернету. Всесвітня мережа дозволяє тримати руку на пульсі подій, контактувати з партнерами та близькими, а також організовувати веселе дозвілля. Компанія UTELS пропонує послугу підключення високошвидкісного інтернету з вигідними тарифними планами по ЖК "Chicago".

Наша компанія пропонує якісне зʼєднання, помірні ціни та висококваліфіковану цілодобову службу підтримки абонентів. UTELS має розгалужену мережу, що покриває абсолютно всі райони та масиви столиці. Підключити домашній інтернет можна у будь-який момент, звернувшись до менеджерів провайдера.

Переваги, які отримують всі абоненти інтернет-провайдера UTELS

Наша компанія пропонує всім мешканям ЖК "Chicago" стабільне високошвидкісне інтернет-зʼєднання. До переваг інтернет-провайдер UTELS можна віднести:

  • інтернет, що працює без світла;
  • великий вибір тарифних планів, які можуть задовольнити потреби найвибагливіших користувачів;
  • цілодобову професійну технічну підтримку;
  • індивідуальний підхід до кожного абонента, швидке розвʼязання будь-яких проблем;
  • використання інноваційного обладнання, сучасних технологій та метод для надання послуг;
  • регулярне проведення акція для існуючих та нових клієнтів.

ЖК "Chicago": GPON від UTELS - це інтернет, що працює без світла

UTELS пропонує підключення за технологією GPON. GPON - це інтернет, що працює без світла, адже ми проводимо оптоволокно від нашого мережевого вузла до Вашої квартири, що забезпечує Вас інтернетом навіть за умови довготривалого відключення електроенергії. Щоб інтернет працював навіть за відсутності світла Вам потрібно лише забезпечити ONU (активне обладнання, яке використовується в PON мережах на стороні абонента) та Wi-Fi роутер резервними джерелами живлення. У кожного вони можуть бути різними, але Ви завжди можете придбати у нас Mini UPS.

Звісно ми потурбувались і про абонентів у яких немає можливості підключитись за технологією GPON, тож ми зарезервували наше мережеве обладнання на випадок відключень електроенергії.

Для підключення домашнього інтернету в ЖК "Chicago", потрібно залишити заявку на сайті або звʼязатися з менеджерами компанії. Підключення будинку до мережі UTELS відбувається максимально швидко, що дозволяє почати користуватися швидкісним інтернетом вже протягом кількох днів з моменту звернення до інтернет-провайдера.

Що пропонує UTELS користувачам в ЖК "Chicago"?

Інтернет-провайдер UTELS пропонує своїм абонентам високошвидкісний інтернет на вигідних умовах та велику кількість додаткових послуг. Компанія працює на українському ринку телекомунікаційних послуг тривалий час і отримала визнання великої кількості киян.

Обираючи нашого інтернет-провайдера, кожен мешканець Києву отримує надійного партнера, який забезпечує абонентів стабільним високошвидкісним інтернетом. Звертайтеся за консультацією до наших менеджерів – допоможемо підібрати тарифний план, проконсультуємо з додаткових послуг та оформимо заявку на підключення інтернету у зручний для Вас час в ЖК "Chicago".

Мобільне меню