Хрещатик вул., 15/4: підключити інтернет у Києві

Тип підключення: Ethernet
Резервне живлення: 8 h

Карта покриття послугою підключення до мережі Інтернет від компанії Utels

Тарифи для дому

Безлімітний інтернет та інтерактивне телебачення

Підключення швидкісного стабільного інтернету за адресою Хрещатик вул., 15/4 від UTELS

В наш час в Києві працює велика кількість провайдерів, які пропонують мешканцям столиці можливість підключити інтернет за адресою Хрещатик вул., 15/4. Компанії пропонують різні умови, тому доводиться дуже ретельно вивчати та розбиратися в умовах співпраці з провайдером. UTELS пропонує телекомунікаційні послуги на максимально прозорих умовах за вигідними тарифними планами.

Наш інтернет-провайдер має дуже розгалужену мережу, що дозволяє покривати всі райони та масиви Києва. Ми пропонуємо якісне стабільне інтернет-зʼєднання за доступними цінами. Приєднатися до великої родини UTELS, ставши абонентом компанії може приватна особа та бізнес, який розташований за адресою Хрещатик вул., 15/4.

Чому варто звернути увагу на UTELS, якщо потрібно підключити домашній інтернет за адресою Хрещатик вул., 15/4?

Наша компанія працює на ринку телекомунікаційних послуг Києва протягом тривалого часу і за цей період стала надійним партнером величезної кількості киян. Інтернет-провайдер UTELS пропонує величезне різноманіття тарифних планів, які дозволяють задовольнити потреби навіть найвибагливіших користувачів всесвітньою мережею.

Інтернет від UTELS, що працює без світла за адресою Хрещатик вул., 15/4

UTELS пропонує підключення за технологією GPON. GPON - це інтернет, що працює без світла, адже ми проводимо оптоволокно від нашого мережевого вузла до Вашої квартири, що забезпечує Вас інтернетом навіть за умови довготривалого відключення електроенергії. Щоб інтернет працював навіть за відсутності світла Вам потрібно лише забезпечити ONU (активне обладнання, яке використовується в PON мережах на стороні абонента) та Wi-Fi роутер резервними джерелами живлення. У кожного вони можуть бути різними, але Ви завжди можете придбати у нас Mini UPS.

Звісно ми потурбувались і про абонентів у яких немає можливості підключитись за технологією GPON, тож ми зарезервували наше мережеве обладнання на випадок відключень електроенергії.

Якщо Вас цікавить підключення швидкісного інтернету за адресою Хрещатик вул., 15/4, скористайтеся послугами нашої компанії. Обираючи UTELS, кожен абонент отримує:

  1. індивідуальний підхід;
  2. професійні консультації, кваліфіковану технічну підтримку цілодобово;
  3. великий вибір продуманих до деталей тарифних планів;
  4. стабільне та високошвидкісне інтернет-зʼєднання;
  5. доступ до регулярних акційних пропозицій.

Наша компанія використовує тільки сучасні технології, якісне інноваційне обладнання для надання послуг на високому професійному рівні.

Особливості телекомунікаційних послуг від UTELS

Наш інтернет-провайдер завоював довіру великої кількості киян, які оцінили якість сервісу UTELS та професійний індивідуальний підхід до кожного абонента. Компанія пропонує на вигідних умовах за адресою Хрещатик вул., 15/4:

  • швидкісний інтернет для бізнесу;
  • стабільний домашній інтернет;
  • комплексні рішення для корпоративних клієнтів.

Якщо ви знаходитеся в пошуку надійного постачальника інтернет-послуг, звертайтеся в UTELS зручним для Вас способом. Ми знаємо, як важливо сьогодні залишатися завжди на звʼязку, мати доступ до стабільного високошвидкісного інтернету. Наш інтернет-провайдер стане для Вас надійним та відповідальним партнером, який прийде на допомогу у будь-якій ситуації.

Мобільне меню