Collocation

Компанія UTELS пропонує послугу розміщення серверів з постійним підключенням до швидкісного Інтернету, гарантованим електроживленням у власному комерційному дата-центрі. Гарантуємо нашим клієнтам, які надають перевагу Collocation, високий рівень безпеки, відмовостійкість.

Клієнти UTELS отримують не тільки можливість розмістити власних серверів та будь-якого обладнання, але й необхідний сервіс за помірною вартістю – охолодження, охорону, швидкісні канали передачі даних, моніторинг мережі та цілодобову технічну підтримку.

Переваги Collocation від компанії UTELS

 Надаючи перевагу розміщенню серверів в дата-центрі UTELS, кожен клієнт може бути впевнений в тому, що вони будуть доступними 99,98% часу. Наші фахівці забезпечують правильну температуру приміщення за допомогою використання сучасної системи кондиціонування, а також безпеку та функціональність обладнання. Наша компанія гарантує безперебійне електроживлення серверів за допомогою дизельних генераторів, використання джерел безперебійного живлення, а також електричними вводами від кількох підстанцій.

 Розміщуючи власні сервери в UTELS, ви отримуєте:

  • необмежений інтернет-трафік з високою швидкістю;
  • власне місце для створення резервних копій;
  • кваліфіковану інформаційну та технічну підтримку;
  • гарантію доступності 99,98% часу.

 Фахівці нашої компанії регулярно виконують моніторинг сервера, діагностику обладнання та, при необхідності, безпечне відновлення їх функціональності.

Наші переваги

Мобільне меню