Оренда серверів VPS, VDS

Віртуальний сервер VPS, VDS від UTELS – це послуга оренди віртуального виділеного сервера на дуже потужному фізичному сервері компанії. До нього надається віддалений доступ с рут-правами, що дозволяє нашим клієнтами працювати з різним програмним забезпеченням, налаштовувати систему під конкретні види бізнес-задач.

Що ви отримуєте, надаючи перевагу оренді серверів VDS, VPS в UTELS?

Оренда серверів VPS, VDS в UTELS пропонується за помірною вартістю, що дозволяє фірмам будь-якого масштабу та виду діяльності організувати безперебійну роботу без суттєвих фінансових інвестицій. Переваги оренди виділених серверів в нашій компанії – це:

  • гарантія потужності, незалежно від завантаження системи;
  • комфортні способи внесення орендної плати;
  • прозорі тарифні плани;
  • цілодобова інформаційна та технічна підтримка клієнтів.

Менеджери нашої компанії допоможуть підібрати VPS, VDS хостинг з врахуванням задач, для яких він буде використовуватися. Під час вибору віддаленого сервера ми звертаємо увагу на те, як швидко та стабільно буде працювати система в цілому, а також наскільки зручно буде користувачам працювати з даними, застосунками.

Надаючи перевагу оренді серверів в UTELS, кожен клієнт отримує професійну підтримку у будь-який час, інноваційний сервіс за помірною вартістю. Звертайтеся в компанію зручним способом – наші менеджери проконсультують, підготовлять необхідні документи та надішлють реквізити для доступу до віддалених серверів протягом мінімального проміжку часу.

Наші переваги

Мобільне меню