Підключити інтернет для бізнесу

Надійний інтернет для Вашого бізнесу

Офіси різних виробництв та організацій не можуть повноцінно функціонувати без доступу до мережі інтернет. Наша компанія пропонує підключити інтернет для бізнесу на найвигідніших умовах. Ми використовуємо інноваційні та ефективні технології архітектури мереж – GPON, Ethernet, FTTx.

Наш провайдер забезпечить якісний інтернет в офісах та закладах Києва та Київської області, а саме:

 • Гарантовану швидкість для продуктивної роботи всіх співробітників, ефективного обігу документації, проведення платежів, а також Ваших внутрішніх сервісів;
 • Надійний швидкісний Wi-Fi для Ваших відвідувачів;
 • Стабільний доступ та надійність з'єднання;
 • Комплекс різноманітних додаткових телекомунікаційних послуг;
 • Цілодобовий моніторинг роботи обладнання, технічну підтримку та чергові ремонтні бригади в режимі 24/7.

Як підключити інтернет для бізнесу у Києві та Київській області

Для підключення юридичних осіб потрібно залишити заявку на нашому сайті. Також Ви можете звернутись до нас через Telegram-бот. У призначений час фахівці приїдуть та проведуть підключення офісу або закладу. За потреби наші майстри встановлять додаткове обладнання, а також допоможуть налаштувати локальну мережу і Wі-Fі зону.

Які переваги підключення послуги інтернет від UTELS для Вашого бізнесу:

 • Гарантована швидкість до 40 Гбіт/с;
 • Кваліфікована технічна підтримка 24/7/365;
 • Наявність атестата комплексної системи захисту інформації (КСЗІ);
 • Можливість підписання SLA;
 • Резервні лінії зв'язку для вузлів агрегації та технічних майданчиків;
 • Підключення до найбільших точок з обміну трафіком таких як UA-IX, Giganet, 1IX та інші;
 • Індивідуальний підхід до кожного абонента, а також вирішення різноманітних складних задач.

Наша компанія здійснює підключення офісів та закладів Києві та Київській області за допомогою технологій Ethernet, FTTx та GPON.

Чим відрізняється інтернет для офісів від домашнього сервісу?

Інтернет для підприємства Києві та Київській області відрізняється вищою якістю послуги. Оператор пропонує бізнес абонентам швидке реагування на можливі технічні проблеми. Основні вимоги – гарантована швидкість, цілодобовий моніторинг обладнання та чергові ремонтні бригади. Порівняно зі звичайним домашнім доступом до мережі інтернет, послуга для офісів має такі особливості:

 • Гарантована швидкість послуги інтернет;
 • Індивідуальна волоконно-оптична лінія зв'язку;
 • Пріоритетна швидкість реагування технічного відділу;
 • Додаткові послуги і сервіси, які доступні тільки для бізнес абонентів;
 • Використання послуг в комерційних цілях потребує безперебійного доступу та якісного технічного обслуговування.

Економія на тарифі, обладнанні та сервісному обслуговуванні призведе до фінансових втрат у бізнесі. Організації та підприємства повинні швидко проводити платежі, вчасно надсилати документи, приймати замовлення та інше. Зупинення дії через відсутність доступу до мережі призведе до фінансових та репутаційних втрат в бізнесі, а іноді штрафів.

При виборі інтернету для офісів Києва потрібно орієнтуватися на перераховані вище плюси. Наша компанія підготує для бізнесу комплексні рішення із індивідуальним підходом.

Тарифи для бізнес-абонентів

Наші переваги

 • Сервіс і підтримка 24/7/365

  Сервіс і підтримка 24/7/365

  Моніторинг каналів зв'язку та кваліфікована служба технічної підтримки 24/7

 • SLA 99,5%

  SLA 99,5%

  Гарантуємо високу доступність всіх сервісів, укладаємо SLA

 • Гарантована швидкість до 40 Гбіт/сек

  Гарантована швидкість до 40 Гбіт/сек

  Для бізнес-абонентів гарантуємо швидкість до 40Гбіт/сек

 • Індивідуальний підхід

  Індивідуальний підхід

  Запропонуємо індивідуальні рішення для вас і вашого бізнесу

 • Власна опорна мережа

  Власна опорна мережа

  Для побудування каналів зв'язку використовується власна волоконно-оптична мережа

 • IX Member

  IX Member

  Підключені до найбільших точок з обміну трафіком таких як UA-IX, Giganet, 1IX та інші

Замовте підключення, отримайте інформацію про тарифи від Вашого персонального менеджера та підключіть безлімітний високошвидкісний Інтернет для бізнесу!

Офіси різних виробництв та організацій не можуть повноцінно функціонувати без доступу до мережі Інтернет. Наша компанія пропонує підключити інтернет для бізнесу на найвигідніших умовах. Ми використовуємо інноваційні та ефективні технології архітектури мереж – GPON, Ethernet, FTTx. Наш провайдер забезпечить якісні умови використання інтернету в офісах Києва:

 • високу швидкість для продуктивної роботи всіх співробітників, ефективного обігу документації, проходження платежів;
 • стабільний доступ та надійність з'єднання;
 • комплекс послуг;
 • цілодобове відстеження роботи обладнання та технічна підтримка у режимі 24/7/365.

Якщо Вам потрібен надійний інтернет із сучасним кваліфікованим обслуговуванням, то вам до нас!

FAQ

Інтернет провайдер UTELS надає велику кількість тарифних пакетів на вибір, які відрізняються пропускною спроможністю каналів та сегментами трафіку всередині та ззовні країни. Потрібно визначитися з конкретними вимогами до мережі: для виконання стандартних рішень для малих підприємств - вам підійде більш низька швидкість (до 50 Мбіт/с). Середній бізнес - це доволі обширне поняття, але зазвичай тарифних планів зі швидкістю від 100 Мбіт/с до 1000 Мбіт/с вистачає, щоб задовольнити потреби середнього бізнесу. Високошвидкісний доступ (до 40 Гбіт/с) необхідний для великих офісів із десятками співробітників, де ресурси зберігаються на власних серверах. Вагаєтесь з вибором? Зв'яжіться з нами, ми з радістю допоможемо вам обрати бізнес-тариф, що задовольнить ваші потреби.

Фізичні особи-підприємці та юридичні особи залишають свою заявку на нашому сайті. Вам зателефонує наш менеджер, проконсультує вас та погодить з вами усі організаційні питання (повний супровід до реалізації проекту). На місце проведення робіт виїжджає інженер, виконує технічний огляд приміщення та розробляє план/проєкт подальшого підключення. Проводиться розрахунок вартості проєкту, і після його затвердження розпочинаються монтажні роботи.

 

Основні переваги, які відрізняють інтернет для бізнесу від домашнього сервісу: можливість підключити інтернет зі швидкістю до 40 Гбіт/с, виділений канал зв'язку, підключення окремої виділеної лінії від мережевого вузла агрегації, симетричний канал, можливість підключення за будь якою адресою у Києві, індивідуальний підхід до кожного абонента (особистий менеджер), цілодобова технічна підтримка з підвищеним пріоритетом (вирішення проблем до 2-х годин), а також додаткові послуги: додаткові консультації, налаштування офісної мережі та мережевого обладнання. 

 

Оцінка потреб компанії, консультація, технічний огляд, проєктування та монтаж локальної мережі для організацій (звісно, все індивідуально). Майстри підбирають необхідне обладнання та тип підключення, який ідеально задовольнить потреби вашого бізнесу, проведуть монтаж, налаштування та продемонструють роботу послуг. Наші абоненти мають ряд переваг, таких як пріоритетність вирішення несправностей та особистий менеджер.

 

Інтернет-оператор UTELS надає послуги як малим підприємствам так і великим компаніям. Висока якість послуг досягається поєднанням найкращих технологій підключення, висококваліфікованих працівників, готовності до непередбачуваних ситуацій та оптимальної цінової політики компанії. Інтернет-оператор враховує індивідуальні вимоги кожного бізнесу та створює комплекс послуг — доступ до мережі, відеоспостереження, цілодобова техпідтримка з приорітетним доступом до отримання консультації.

Для офісних приміщень провайдер прокладає індивідуальний оптоволоконний кабель (за технологією GPON) або виту пару. Звісно, ми віддаємо перевагу оптоволоконному кабелю, бо цей тип підключення є найнадійнішим. Адже оптоволокно застосовують для проведення високошвидкісного доступу до мережі, а також ваш інтернет працюватиме навіть за відсутності електроенергії (за умови резервування вашого обладнання).

 

GPON - це інтернет, що не залежить від електроенергії. Ми проводимо оптоволокно від нашого мережевого вузла до вашої квартири, що забезпечує вас умовно необмеженим доступом до мережі інтернет. Щоб інтернет працював навіть за відсутності електроенергії вам потрібно лише забезпечити ONU (активне обладнання, яке використовується в PON мережах на стороні абонента) та WiFi роутер резервними джерелами живлення. У кожного вони можуть бути різними, але ви завжди можете придбати у нас UPS (детальну інформацію запитуйте у наших менеджерів).

Мобільне меню