Що таке mesh-система та як вона працює?

Передусім mesh-система необхідна для збільшення зони покриття Wi-Fi сигналу, тому можна сказати, що цільовим призначенням mesh-систем є доступ до бездротової мережі у великих приміщеннях. 

Це працює наступним чином:

Mesh-система складається з декількох модулів (зазвичай 2-3), ці модулі встановлюються на оптимальній дистанції один від одного з урахуванням перешкод між ними.

Практичний приклад
Ваш Wi-Fi роутер знаходиться у вітальні, але зона покриття не досягає спальні та гостьової кімнати.
Mesh-система з трьох модулів встановлюється у вітальні, спальній кімнаті та у гостьовій кімнаті. Таким чином зона покриття значно розширилась і сигнал досягає необхідних вам ділянок.

Плюси mesh-систем у порівнянні з репітерами (повторювачами сигналу):

  • Безшовність передачі трафіку дозволяє непомітно для користувача перемикатись між модулями. Репітери, у свою чергу, схильні до переривання зв'язку при перепідключенні пристрою до нової ланки. Тобто з репітером, переходячи від однієї Wi-Fi зони до іншої, ваш телефон/ноутбук перемикатиметься на нову ланку і під час перепідключення сигнал зникатиме.
  • Децентралізована система дозволяє користуватись Wi-Fi навіть у випадку несправності одного з модулів.
  • Mesh-система дуже легка у налаштуванні та подальшому керуванні зі смартфона.
  • Сегментовані налаштування модулів. Наприклад ви можете встановити батьківський контроль та фільтрацію контенту для модуля, який знаходиться у дитячій кімнаті. 

І це лише частина переваг mesh-систем. Тож, якщо виникає необхідність розширення зони Wi-Fi покриття ви можете придбати гігабітну домашню Mesh WiFi 6 систему TP-LINK Deco X50.

Що таке mesh-система та як вона працює?
Мобільне меню