Підключити інтернет у Києві

Підключення домашнього інтернету у квартирі

Інтернет – це необхідна умова для роботи, навчання, проведення різних платежів, здійснення онлайн-покупок, отримання будь-якої інформації. Без доступу до мережі неможливо уявити сучасне життя. У кожній родині кілька гаджетів, які потрібно підключити до інтернету. Наша компанія є інтернет-оператором, який може провести інтернет як у квартиру в Києві, так і до офісів, приватних будинків у Київській області.

Підключення у квартирі від нашого провайдера має декілька технічних рішень. Можна провести кабельний чи бездротовий інтернет. До переваг кабельного рішення можна віднести:

 • надійне та високошвидкісне з'єднання та передачу даних;
 • безперебійний вихід у мережу цілодобово;
 • простота монтажу та підключення;
 • відсутність залежності від додаткового обладнання — телефону, модему.

Бездротовий спосіб має свої плюси. Установка роутера дозволить підключити усі гаджети до Wi-Fi. Не потрібно проводити додатковий кабель у всій квартирі. Ноутбук можна легко переміщувати до будь-якої точки зони доступу.

Як провести інтернет у квартиру у Києві та Київській області

Для багатоквартирних будинків підключити інтернет у Києві простіше, ніж у приватних будинках Київської області. Провайдер встановлює обладнання, від якого розподіляє підключення до кожної квартири. Інтернет для дому – це індивідуальний підхід, де потрібне окреме проведення кабелю, складний монтаж оптоволокна, окремі прилади. Відповідно, підключити інтернет у квартирі дешевше, ніж у приватному будинку.

Тарифи від провайдера

Наша компанія пропонує вигідні тарифні плани для мешканців Києва та Київської області. Кожен може вибрати оптимальний тариф, та підключити інтернет із наступними характеристиками:

 • безлімітний доступ;
 • висока швидкість;
 • інтерактивне телебачення;
 • статична IP-адреса.

Провайдер пропонує акції при підключенні деяких пакетів. Вартість підключення до інтернету в Києві та Київській області залежить не тільки від тарифного плану, але й від наявності додаткових послуг.

Як підключити інтернет у квартирі

На сайті є інтерактивна карта доступу. Тут потрібно ввести свою адресу: вулицю та номер будинку, щоб дізнатися, чи можливо провести інтернет. Якщо така можливість підтвердилася, то далі потрібно визначитись із тарифом. Можна вивчити інформацію самостійно або проконсультуватися з оператором компанії. Уточнивши всі деталі слід заповнити форму заявки. Після обробки клієнту передзвонять, щоб обговорити організаційні моменти:

 • день та час приходу майстра;
 • необхідність у додаткових послугах;
 • потреба в обладнанні.

Оператор у результаті назве вартість проведення. Стандартна процедура підключення не триватиме багато часу. Майстер проведе кабель у квартиру та налаштує маршрутизатор.

Переваги співпраці з нами

Підключити інтернет з нашої компанії дуже просто. Вся інформація про тарифні плани, акції доступна на сайті. Подання заявки відбувається в онлайн-режимі, що заощаджує час та прискорює обробку. Наші тарифи — одні з найдешевших у Києві та Київській області. Досвідчені майстри підберуть максимально зручний спосіб заведення кабелю в квартиру, і здатні підключити інтернет за короткий період часу.

Які тарифні плани пропонує наша компанія

Наш провайдер розробив ряд тарифів, серед яких можна підібрати оптимальний варіант. На сайті представлені такі тарифні плани:

 1. Econom — зі швидкістю світового трафіку 50 Мбіт/с та внутрішньо українського UA-IX — 50 Мбіт/с;
 2. Standart – швидкість світового та внутрішнього українського трафіку складає 100 Мбіт/с;
 3. Premium — швидкість складає 100 Мбіт/с, додатково ви отримуєте доступ до інтерактивного телебачення UTELS.TV, сервіси Catch up, Time Shift, статичну та Back-resolving IP-адреси;
 4. Gigabit – швидкість світового та UA-IX трафіку становить 1000 Мбіт/с з усіма перевагами послуг Premium.

Вибір можливостей залежить від потреб клієнтів. Економ або Стандарт буде достатнім для користування соціальними мережами, електронною поштою. Для перегляду відео, передачі більших обсягів інформації краще вибирати Преміум. ВІП-пакет з високою швидкістю потрібний для перегляду фільмів в онлайн-режимі у високій якості, ігор, завантаження файлів великого обсягу. Наша компанія гарантує високу якість з'єднання, безперервне підключення в режимі 24/7, технічну підтримку у будь-який час.

Інші способи підключення

Інтернет-провайдер UTELS пропонує послуги доступу до мережі Інтернет з різноманітними способами підключення.

FAQ

На нашому сайті вибрати тариф та подати заявку. Оператор зателефонує та уточнить час приходу майстра. Під час дзвінка можна отримати консультацію та замовити додаткові послуги підключення. Оператор порахує та озвучить підсумкову вартість. Також ви можете написати до нашого Телеграм-бота https://t.me/utelsuabot

На сайті потрібно ввести свою адресу – вулицю та номер будинку у розділі інтерактивної карти. Там буде вказано, чи обслуговує компанія цей будинок. Часто на під'їздах будинків розміщують інформацію про провайдерів.

Вартість проведення залежить від тарифного плану, де включено всі послуги з підключення. У квартирі інтернет у Києві підключити простіше, тому ціна менша, ніж за проведення його у приватний будинок. На загальну вартість впливає наявність додаткових послуг та використання різного обладнання.

Для роботи Wi-Fi потрібний роутер. У квартиру заводять кабель, що підключається до роутера. Після налаштування та введення пароля доступ отримують всі гаджети. Вай-фай, або бездротовий інтернет, зручний тим, що смартфони, ноутбук не прив'язані до кабелю. Мережею можна скористатися в будь-якому місці квартири.

Для підключення необхідно подати заявку на сайті нашої компанії. Якщо наш провайдер обслуговує вашу адресу, то проведення в квартиру інтернету займе не більше години. Збільшити час підключення можуть деякі труднощі – складність монтажу у вигляді додаткової перфорації.

Наші переваги

Тарифи для дому

Безлімітний інтернет та інтерактивне телебачення

Нам довіряють:

Мобільне меню