Розумний будинок (IoT)

{**} {**} {**} {**} {**} Мобільний ключ

Мобільний ключ

Інноваційна система доступу до приміщень «Мобільний ключ» дозволяє надавати доступ до будь-яких приміщень з програми у смартфоні, шляхом розпізнавання обличчя, голосом, або за допомогою технології NFC у вашому смартфоні. Якщо в будинку вже встановлено домофон — «Мобільний ключ» працює як додаток до нього, розширює систему, додає нові функції та можливості.
{**} {**} {**} {**} {**} Система захисту від потопу

Система захисту від потопу

«Система захисту від потопу» захищає Ваш будинок, квартиру, підвал чи інше приміщення від затоплення. Будується на основі бездротового датчика протікання води та пристрою автоматичного перекриття водопостачання. Система знайде воду раніше за Вас, миттєво повідомить на смартфон і перекриє водопостачання. Можете не турбуватись, що Вашому помешканню буде завдано шкоди від потопу, а ще Ви ніколи не затопите сусідів!
{**} {**} {**} {**} {**} Система захисту від пожежі

Система захисту від пожежі

Сучасний будинок містить величезну кількість електроприладів й усі вони потенційно пожежонебезпечні. «Система захисту від пожежі» зможе ефективно запобігти небезпеці загоряння в будь-якій будівлі. Можете бути впевненими, що система буде функціонувати справно і спрацює в потрібний момент — вчасно сповістить про пожежу і допоможе запобігти можливій трагедії.
{**} {**} {**} {**} {**} Комфортний будинок

Комфортний будинок

Система «Комфортний будинок» забезпечує зручні умови в приміщеннях, безпечне перебування в них, економію грошей на їх утримання, автоматизацію та дистанційне керування інженерними підсистемами будівлі, можливість зміни налаштувань управління та постійний моніторинг споживання ресурсів. Це досягнення принципово нової якості життя, адже Ви можете легко керувати усім цим з екрану свого смартфона. Ваш будинок стає охоронцем та помічником, що передбачає Ваші бажання.
Мобільне меню