Про компанію

UTELS – надійний та сучасний інтернет-оператор

UTELS – український оператор, який надає повний комплекс телекомунікаційних послуг для дому та офісу. За роки роботи нашій компанії вдалося завоювати репутацію надійного та відповідального оператора зв'язку, який своєчасно та якісно виконує свої обов’язки перед клієнтами та партнерами. Ми зібрали команду спеціалістів, які знають та люблять свою справу.

Інтернет-оператор UTELS стрімко розвивається, забезпечуючи корпоративним, приватним та державним клієнтам стабільність наданих послуг, якісний сервіс та гарний настрій.

Інтернет-оператор UTELS: чому саме ми?

Впровадження сучасних технологій та штат кваліфікованих співробітників, які мають величезний практичний досвід у сфері цифрових технологій, дозволяє нам пропонувати своїм абонентам широкий спектр послуг. З нами ви зможете зосередитись на головному, не відволікаючись на проблеми з підключенням до мережі.

Завдяки власній розгалуженій волоконно-оптичній мережі ми можемо забезпечити вас надійними та якісними каналами зв'язку з можливістю доступу до Інтернету. У нашому розпорядженні сучасне обладнання, що забезпечує необхідну швидкість з’єднання.

Системні та апаратні можливості інтернет-оператора UTELS дозволяють реалізовувати прогресивні та інноваційні проекти у сфері IT-технологій. Використовуючи обладнання провідних світових виробників, а також власні технологічні розробки, ми постійно адаптуємось до нових реалій, зокрема, активно будуємо мережу GPON по всьому покриттю. Ми робимо все можливе, щоб наші абоненти змогли перепідключитись з технології Ethernet на GPON та завжди мати стабільний доступ до інтернету.

Окремої уваги заслуговує соціальна складова нашої роботи. Ми безкоштовно підключаємо та встановлюємо Wi-Fi-роутери в укриттях, а саме: в бомбосховищах, паркінгах, підвалах, тощо. У перші місяці повномасштабного вторгнення в Україну ми підключили понад 100 бомбосховищ. Усі роботи були виконані за рахунок компанії. У той час команда UTELS працювала на межі своїх можливостей, роблячи все, щоб бути максимально корисними для суспільства. Ми були у числі перших, хто запропонував таку ініціативу. Згодом ми підтримали аналогічний проєкт від КМДА.

Інтернет від UTELS – це гарантія комфортної роботи, швидкого обміну даними та стабільного функціонування всіх систем. З нами співпрацюють сотні великих корпоративних абонентів: банків, закладів громадського харчування, об'єктів роздрібної торгівлі та ін. Зокрема:

 • ПриватБанк.
 • Мережа ресторанів японської кухні «Євразія».
 • Domino's Pizza.
 • Мережа Novus.
 • «Сім'я ресторанів Дмитра Борисова».
 • М'ясокомбінат «Салтівський».
 • «Нова Пошта».
 • «Meest express».
 • Мережа Aroma Kava та ін.

У нашій особі ви знайдете надійного партнера для задоволення широкого спектра потреб у телекомунікаційних сервісах. Компанія UTELS постійно зростає, розвивається, покращуючи якість своїх послуг. Ми заснували свою компанію у 2011 році. Тоді ми починали як маленька локальна мережа, але завдяки завзятості та прагненню до досконалості перетворилися на одного з провідних постачальників телекомунікаційних послуг міста Києва та області. На даний момент нами підключено понад 2000 будинків.

Ми добре знаємо потреби та побажання українських користувачів усіх сегментів, і не збираємось зупинятись на досягнутому. Основним нашим завданням на сьогоднішній день є адаптація до нових реалій. Ми будуємо GPON-мережі для того, щоб якість наших послуг ніяк не залежала від перебоїв електроенергії. Наразі UTELS продовжує нарощувати темпи розвитку. З кожним днем ми підключаємо дедалі більше абонентів. При цьому, кількість задоволених клієнтів невпинно зростає.

UTELS використовує сучасні, надійні та стабільні волоконно-оптичні технології, що забезпечують високу швидкість зв'язку та дозволяють вам знаходитися у світовій мережі інтернет необмежену кількість часу.

Ми з усією відповідальністю відносимося до завдань які стоять перед нами. Своєчасно та професійно виконуючи наші обов'язки, ми створюємо передумови для ефективної діяльності наших клієнтів та партнерів.

Переваги співпраці з UTELS

Тисячі підключених до UTELS абонентів є ознакою довіри до нашого провайдера. З кожним переданим мегабайтом інформації ми зміцнюємо свої позиції на телекомунікаційному ринку, щодня розвиваючись та вдосконалюючись. Ми цінуємо кожного абонента, адже саме задоволення його потреб є для нас пріоритетним завданням.

Абоненти UTELS можуть розраховувати на:

 • Максимальну швидкість передачі даних та надійне з'єднання. Використання високотехнологічного обладнання та передових технологій дозволяє команді UTELS забезпечувати стабільно високу швидкість передачі даних.
 • Високий професіоналізм у сфері телекомунікаційних систем. Величезний практичний досвід та арсенал перевірених технічних рішень дозволяє нам реалізовувати проєкти будь-якого масштабу.
 • Суворе дотримання термінів реалізації проєктів.
 • Стабільність та безперебійність інтернет-з'єднання. Жодні високі навантаження та перебої з електропостачанням не зможуть вивести наше обладнання з ладу.
 • Кваліфіковану технічну підтримку. Інженери, проектувальники та технічні фахівці UTELS – це єдиний згуртований механізм, який діє для досягнення спільної мети. Наші фахівці оперативно відреагують на будь-яку проблему і допоможуть з її вирішенням. Аварійні бригади працюють цілодобово. Ми самостійно виконуємо всі види робіт, не вдаючись за допомогою субпідрядників.
 • Гарантовану безпеку. У процесі роботи ми використовуємо комплексну систему захисту користувачів, підключених до мережі Інтернет. Вона запобігає витоку даних та несанкціонованому доступу до них.

На сьогоднішній день UTELS входить в ТОП провайдерів, що активно розвиваються. Ми робимо все, щоб розширити свою діяльність та створити додаткові робочі місця. Скористатися нашими послугами можуть: приватні особи, суб'єкти бізнесу, громадські організації, державні установи, мережеві кафе, бари, ресторани та інші заклади громадського харчування.

Інтернет-оператор UTELS постійно масштабує мережу, створюючи умови для оптимізації витрат своїх клієнтів. Ми зацікавлені у довгостроковій взаємовигідній співпраці. Саме тому команда UTELS готова запропонувати індивідуальні пропозиції для кожного клієнта.

Подати заявку на підключення можна будь-яким зручним способом (зателефонувавши нам, або, написавши лист у месенджер - Telegram, Viber, Facebook, Instagram). Наші менеджери зв'яжуться з вами для обговорення деталей співпраці. Вони проконсультують щодо всіх питань які вас цікавлять, і допоможуть вибрати оптимальне рішення для комплексної реалізації поставленого завдання. Після цього вам залишиться лише вибрати оптимальний тариф, а ми оперативно здійснимо підключення.

Нам довіряють:

Мобільне меню