Абонентський відділ з 9:00 до 19:00 (пн-пт)
Технічна підтримка - цілодобово!

(044) 599-99-52

Залишити заявку!

 

Наші клієнти

 

РошенСалоны красоты MAIJAРесторан КараванПортер-ПабБюро переводов «Трис»Domino's Pizza UkraineD Link МагазинТипография "Триада Принт"HELEN MARLEN. Модная детская одежда.Український Державний Центр позашкільної освітиНациональный академический театр русской драмы им. Леси УкраинкиГорящие туры, горящие путевки : Поехали с нами

Інтернет для бізнесу клієнтів

 

    Бізнес клієнтам ми завжди готові запропонувати повний набір комплексних рішень у сфері Інтернет, що перетворюють новітні телекомунікаційні технології в повноцінний бізнес-інструмент, що, в співвідношенні з Вашими можливостями, дозволить освоїти нові межі та завоювати нові ринки. Обравши нас, Ви завжди зможете розраховувати на весь спектр телекомунікаційних сервісів, в тому числі консультування та створення корпоративних мереж «під ключ».

       Висококваліфіковані спеціалісти компанії УТЕЛС знайдуть вихід навіть з найскладніших ситуацій та запропонують таке рішення задачі замовника, котре забезпечило б високу якість зв'язку та було б максимально економічним. Ми прекрасно розуміємо специфіку будь-якого виду діяльності та зможемо підібрати відповідне рішення саме для вашого бізнесу.

    Ми готові прийти на допомогу в будь-яку хвилину  – 24 години на добу, 7 днів на тиждень. Цілодобовий моніторинг та резервні канали зв'язку гарантують комфортну роботу з нами в якості партнера, який вирішує Ваші телекомунікаційні задачі.

Тарифні плани формуются виходячи з запиту клієнта, саме тому більш повну інформацію по вартості Ви можете отримати по телефону або заповнивши форму зворотного зв'язку.

Корпоративні мережі

 
Пропонуємо сучасні та економічні рішення з об'єднання всіх підрозділів вашої компанії в єдину корпоративну мережу.

Корпоративна мережа може бути побудована по типу IP VPN (віртуальна приватна мережа). Вона являє собою відокремлену мережу передачі даних в рамках загальної інфраструктури — опорної мережі оператора.

В якості середовища передачі даних можуть використовуватися волоконно-оптичні лінії зв'зяку (ВОЛЗ), організовані на фізичних ланцюгах, а також радіоканали.

за допомогою корпоративної (VPN) мережі можливо вирішити ряд задач:

 • Створити єдиний функціональний простір організації, що має територіально-расподільчі офіси, філіали, склади і т. п.
 • Отримувати віддалений доступ до загальних інформаційних ресурсів, використовувати єдину систему документообігу
 • Організувати внутрішньо корпоративний телефонний зв'язок з єдиним номерним планом та можливістю набору короткого номеру
 • Проводити телеконференції та відеоконференції з філіалами
 • Підключати нові об'єкти, розширювати корпоративну мережу

Побудова корпоративної мережі допомагає перетворити втрачені можливості в привабливі вигоди:

 • Забезпечити високу безпеку передачі даних
 • Підвищити ефективність управління компанією
 • Оптимізувати витрати на телефонний зв'язок та технічні ресурси
 • Оперативно приймати рішення та зменшувати ризики
 • Збільшувати мобільність та продуктивність співробітників
Послуга VPN зацікавить банки, мережеві магазини, логістичні компанії та інші організації з територіально віддаленими офісами, підрозділами.

Послуги забудовникам та власникам бізнес-центрів

 
    Компанія «УТЕЛС» пропонує бізнес-центрам, а також забудовникам, послугу підключення будівлі до високошвидкісної волоконно-оптичної мережі, а також організацію внутрішньої СКС.

Підключення до мережі дозволяє власникам бізнес-центрів запропонувати своїм орендарям комплекс якісних сучасних послуг зв'язку, за допомогою технології Gigabit Ethernet :

 • високошвидкісний канал (до 1 Гбіт/с), для організації постійного доступу в мережу Інтернет;
 • можливість організації єдиного інформаційного простору для забезпечення безпечного зв'язку з віддаленими підрозділами компанії, складами, іншими офісами.
 • організація СКС

Для самих власників будівлі співробітництво з нами означає отримання цілого ряду переваг:

 • збільшення привабливості офісних просторів для орендарів

Доступ до сучасних, якісних послуг зв'язку – обов'язкова умова успішного розвитку бізнесу, та головний критерій в виборі площі під офіс.

 • раціональне технічне рішення

Наші спеціалісти запропонують Вам найбільш раціональне технічне рішення з організації інфраструктури зв'язку в офісній будівлі, що дозволить забезпечити якісними послугами зв'язку орендарів.

 • дбайливе ставлення бригади монтажників до інтер'єру будівлі

Професійна бригада монтажників здійснить прокладку кабелю по заздалегідь узгодженому з Вами плану таким чином, щоб кабелі були якомога менш помітними в інтер'єрі будівлі.

 • цілодобовий інженерно-технічний супровід вузла доступу 

Сервісна підтримка вузла в бізнес-центрі здійснюється 24 години на добу. Ми не пропонуємо неперевірених технічних рішень - все обладнання, яке ми використовуємо в роботі, сертифіковано та пройшло тестування.

Повна вартість цієї послуги залежить від віддаленості Вашої точки підключення від опорної мережі «УТЕЛС»

Для проведення безкоштовного Технічного обстеження з виявлення можливостей побудови каналу та отримання кваліфікованої консультації Вам необхідно просто зателефонувати до нас за номером 044 599-99-52 або написати на електронну пошту info@utels.com.ua .

.