Магазин

Група перемикачів для фільтрації обладнання за типами

{**} {**} {**} {**} Гігабітні POE інжектори

Гігабітні POE інжектори

Комплект гігабітних POE інжекторів

650  грн

Гігабітні POE інжектори

Комплект гігабітних POE інжекторів

Характеристики:

  • Тип PoE: пасивний;
  • Вихідна напруга: 9-48V;
  • Максимальний струм: 2А;
  • Довжина витої пари: до 60м;
  • Використовувані пари: 4,5 - 9...48V/7,8 - повернення;
  • Швидкість портів: 10/100/1000 Mbps.

Гігабітні POE інжектори - це ідеальне рішення, коли немає можливості завести оптику для GPON, а в квартиру заходить вита пара і вже зроблений ремонт. Ще не придбали резервне живлення для Wi-Fi роутера/ONU - рекомендуємо Mini UPS, який живитиме ваше обладнання при відключеннях електроенергії. 

Сторінка товару
{**} {**} {**} {**} Кабель вита пара UTP 5e для внутрішніх робіт

Кабель вита пара UTP 5e для внутрішніх робіт

UTP CAT5e 4P 24AWG внутрішній

15  грн

Кабель вита пара UTP 5e для внутрішніх робіт

UTP CAT5e 4P 24AWG внутрішній

Призначення:
Для стаціонарної прокладки усередині будівель, станцій, споруд, апаратури. Оболонка кабелю виконана з полівінілхлоридного пластикату (PVC) білого кольору. Номінальний зовнішній діаметр кабелю 5,3 мм.

  • пара 1: біло-синя/синя;
  • пара 2: біло-помаранчева/помаранчева;
  • пара 3: біло-зелена/зелена;
  • пара 4: біло-коричнева/коричнева.

Вартісь вказана за 1 м.п.

{**} {**} {**} {**} Кабель вита пара UTP 5e для зовнішніх робіт

Кабель вита пара UTP 5e для зовнішніх робіт

UTP CAT5e 4P 24AWG зовнішній

20  грн

Кабель вита пара UTP 5e для зовнішніх робіт

UTP CAT5e 4P 24AWG зовнішній

Призначення:  для застосування в телефонній каналізації, в колекторах, шахтах, по стінах будівель. Оболонка кабелю виконана з УФ-стабілізованого поліетилену чорного кольору. Номінальний зовнішній діаметр кабелю 5,3 мм.

  • пара 1: біло-синя/синя;
  • пара 2: біло-помаранчева/помаранчева;
  • пара 3: біло-зелена/зелена;
  • пара 4: біло-коричнева/коричнева.

Вартісь вказана за 1 м.п.

Сторінка товару
{**} {**} {**} {**} Mini UPS для WiFi роутера/ONU

Mini UPS для WiFi роутера/ONU

Mini UPS з АКБ

2 300  грн

Mini UPS для WiFi роутера/ONU

Mini UPS з АКБ

Mini UPS для живлення абонентського терміналу (ONU) та/або WiFi маршрутизатора в момент вимкнення електропостачання.

Опис Mini UPS:

  • Блок живлення для UPS 12V/2A входить у варість;
  • Вбудований аккумулятор 10400 mAh;
  • Різноманітні перехідники (штекери) для ваших пристроїв;
  • Виходи 5V (USB), 9V або 12V та 12V;
  • Розміри пристрою (мм) 70х115х24.

Увага! Покупка даного пристрою доступна виключно для абонентів UTELS.

Сторінка товару
{**} {**} {**} {**} STRONG LEAP-S1

STRONG LEAP-S1

SMART приставка Android TV

Топ
2 700  грн

STRONG LEAP-S1

SMART приставка Android TV

  • Найновіша версія Android;
  • 4K Ultra HD відеодекодування (3840 x 2160p);
  • Підтримка HDR;
  • Quad Core Cortex-A53 1.8 ГГц;
  • Зручний пульт ДУ з Bluetooth і функцією голосового управління;
  • Просте підключення до Інтернету через вбудований в неї Wi-Fi або LAN;
  • Просте завантаження та встановлення програм з Google Play Store;
  • Підключення Bluetooth пристроїв (колонки, навушники, клавіатура);
  • Потокове відео з Netflix, Youtube, Amazon Prime Video, Disney+.
Сторінка товару
{**} {**} {**} {**} MAG 500A

MAG 500A

SMART приставка Android TV

Закінчується
4 200  грн

MAG 500A

SMART приставка Android TV

  • Потужний Android TV-пристрій для сучасних IPTV/OTT-операторів;
  • Підтримка 4K 60 кадр/с, HDR, HEVC і восьмиканальний звук Dolby Digital Plus™;
  • Системи захисту контенту Widevine L1 і Microsoft PlayReady SL2000;
  • Мережа через Wi-Fi або Ethernet;
  • 16 Гбайт вбудованої пам’яті;
  • більше ніж 7000 ігор і додатків;
  • просунуте голосове керування;
  • персональні рекомендації.
{**} {**} {**} {**} NGTV X4

NGTV X4

SMART приставка Android TV

1 600  грн

NGTV X4

SMART приставка Android TV

  • ОС Android 7.1;
  • Penta Core Mali-450 750 МГц;
  • 8 ГБ вбудованої пам'яті;
  • ОЗУ 1 ГБ;
  • USB-порти з підтримкою U DISK і USB HDD;
  • слот для зчитування HDMI 2.0;
  • AV порт;
  • Ethernet порт та WiFi 802.11 b/g/n;
  • зручний і зрозумілий інтерфейс;
  • вбудовані програмами для перегляду IPTV | Youtube;
  • пульт дистанційного керування.
{**} {**} {**} {**} Універсальний перехідник з USB 5V на DC 9V/12V

Універсальний перехідник з USB 5V на DC 9V/12V

Перехідник з USB 5V на DC 9V/12V для живлення WiFi роутерів.

200  грн

Універсальний перехідник з USB 5V на DC 9V/12V

Перехідник з USB 5V на DC 9V/12V для живлення WiFi роутерів.

Характеристики:

  • Перемикач напруги: 9-12V;
  • Максимальний струм: 9V/1А, 12V/0,8А;
  • LCD індикатор вихідної напруги;
  • Перехідник DC5521-DC35135 (входить у комплект);
  • Довжина (мм): 80.

Універсальний перехідник з USB 5V на DC 9V/12V використовується для підключення WiFi роутера до резервного живлення.

Увага! Універсальний перехідник не продається окремо. Лише комплектується за вказаною вартістю до F&A Mini UPS

{**} {**} {**} {**} Абонентський термінал (ONU)

Абонентський термінал (ONU)

BDCOM GP1702-1G

750  грн

Абонентський термінал (ONU)

BDCOM GP1702-1G

Основні особливості:

  • Відмінна пропускна спроможність:
    Підтримка швидкості передачі PON в низхідному каналі 2,5 Гбіт/с та у висхідному каналі 1,25 Гбіт/с, підтримка коефіцієнта ділення 1:128, а радіус покриття мережі може сягати 20 км;
  • Можливість безпечної передачі послуг - BDCOM розробила методи, включно VLAN, STP, ізоляція портів, ACL, QoS та контроль широкомовного шторму.
{**} {**} {**} {**} Абонентский термінал POE (ONU)

Абонентский термінал POE (ONU)

C-Data xPON ONU FD511GP-X

800  грн

Абонентский термінал POE (ONU)

C-Data xPON ONU FD511GP-X

Абонентський термінал, для встановлення безпосередньо в приміщенні клієнта, який має один порт PON (Dual mode EPON/GPON) для підключення до пасивної оптоволоконної мережі та один Ethernet для з'єднання з маршрутизатором. Можливість підключення пристрою через POE блок.

{**} {**} {**} {**} TP-LINK Archer AX72

TP-LINK Archer AX72

Дводіапазонний гігабітний роутер | Wi-Fi 6

Продано
5 399  грн

TP-LINK Archer AX72

Дводіапазонний гігабітний роутер | Wi-Fi 6

  • Гігабітний Wi-Fi для потокової передачі 8K – 5400 Мбіт/с Wi-Fi для швидкого перегляду, потокової передачі та завантаження – усе одночасно;
  • Повнофункціональний Wi-Fi 6 – підтримує 4T4R та HE160 на діапазоні 5 ГГц, щоб забезпечити надшвидке з’єднання до 4,8 Гбіт/с.;
  • Підключіть понад 100 пристроїв – Підтримує MU-MIMO та OFDMA, щоб зменшити перевантаження та в чотири рази збільшити середню пропускну здатність;
  • Широке покриття – шість антен та Beamforming забезпечують широке покриття;
  • HomeShield – безпека преміум-класу TP-Link роблять перебування в вашій домашній мережі безпечним;
  • Більше вентиляційних отворів – продуманий дизайн вентиляційних отворів запобігає перегріванню;
  • Спільний доступ до USB – порт USB 3.0 дозволяє легко обмінюватися медіафайлами та створювати приватні хмари;
  • Просте налаштування – налаштуйте маршрутизатор за лічені хвилини за допомогою додатку Tether;
  • 1 × гігабітний порт WAN, 4 гігабітні порти локальної мережі;
  • Зовнішній блок живлення: 12 В ⎓ 2,5 А.

У випадку відключень електроенергії можна живити від Mini UPS.

РЕКОМЕНДУЄТЬСЯ ПІДКЛЮЧАТИ НЕ БІЛЬШЕ 64 ПРИСТРОЇВ В ДІАПАЗОНІ 5 ГГц І НЕ БІЛЬШЕ 48 ПРИСТРОЇВ В ДІАПАЗОНІ 2.4 ГГц.

Сторінка товару
{**} {**} {**} {**} F&A Mini UPS

F&A Mini UPS

F&A Mini UPS з функцією швидкої зарядки

Продано
1 500  грн

F&A Mini UPS

F&A Mini UPS з функцією швидкої зарядки

F&A Mini UPS для живлення абонентського терміналу (ONU), WiFi маршрутизатора та інших пристроїв в момент вимкнення електропостачання. 

Опис F&A Mini UPS:

  • Вбудований аккумулятор: 10400 mAh;
  • Максимальна потужність: 18 W;
  • Функція швидкої зарядки: ±2 години до повної зарядки пристрою;
  • Перемикач напруги DC: 9V/12V;
  • Виходи: USB 5V/2A, DC 1A 9V/12V;
  • Розміри пристрою (мм) 160x105x33;
  • Вага пристрою 380 г.

Увага! Покупка даного пристрою доступна виключно для абонентів UTELS.

Сторінка товару
{**} {**} {**} {**} Медіаконвертер 1Гбіт 1000Base-TX SFP

Медіаконвертер 1Гбіт 1000Base-TX SFP

1000Base-TX SFP

750  грн

Медіаконвертер 1Гбіт 1000Base-TX SFP

1000Base-TX SFP

Медіаконвертори EC-SFP1000-SM-хх (де: хх - дальність зв'язку) призначені для сполучення сегментів мережі Ethernet 1000Base-T на основі мідної витої пари і 1000Base-LX через гігабітний SFP інтерфейс.

Медіаконвертор розрахований на використання змінних SFP-трансиверів, що дозволило створити універсальний пристрій, який дозволяє використовувати будь-які типи оптоволоконного кабелю.

 

{**} {**} {**} {**} TP-LINK EX220

TP-LINK EX220

Дводіапазонний гігабітний роутер | Wi-Fi 6

Топ
2 899  грн

TP-LINK EX220

Дводіапазонний гігабітний роутер | Wi-Fi 6

  • Швидкість нового покоління 1,8 Гбіт/с – насолоджуйтесь плавною трансляцією, завантаженням та іграми без буферизації зі швидкістю Wi-Fi до 1,8 Гбіт/с.;
  • Дводіапазонний Wi-Fi 6 – оснащений новітньою бездротовою технологією WiFi 6 для більш високої швидкості, більшої ємності та зменшення перевантажень мережі;
  • Підключайте більше пристроїв – технологія WiFi 6 передає більше даних на більше пристроїв за допомогою революційної технології OFDMA, одночасно зменшуючи затримку;
  • Широке покриття – формування променя та чотири антени поєднуються для забезпечення цілеспрямованого прийому на віддалені пристрої;
  • Сумісність з EasyMesh – забезпечує покриття всього будинку WiFi за допомогою стандартної сітчастої технології;
  • Просте налаштування – налаштуйте маршрутизатор за лічені хвилини за допомогою потужного додатка TP-Link Aginet;
  • Віддалене керування TR-069 – підтримуються TR-098, TR-181, TR-111, TR-104 і TR-143;
  • 1 порт 10/100/1000 Мбіт/с RJ45 WAN, 4 порти 10/100/1000 Мбіт/с RJ45 LAN;
  • Зовнішній блок живлення: 12В ⎓ 1А.

У випадку відключень електроенергії можна живити від Mini UPS.

РЕКОМЕНДУЄТЬСЯ ПІДКЛЮЧАТИ НЕ БІЛЬШЕ 10 ПРИСТРОЇВ.

Сторінка товару
{**} {**} {**} {**} VIA Energy Mini UPS

VIA Energy Mini UPS

VIA Energy Mini UPS з функцією швидкої зарядки

2 500  грн

VIA Energy Mini UPS

VIA Energy Mini UPS з функцією швидкої зарядки

VIA Energy Mini UPS для живлення абонентського терміналу (ONU), WiFi маршрутизатора та інших пристроїв в момент вимкнення електропостачання. 

Опис VIA Energy Mini UPS:

  • Вбудований аккумулятор: 10400 mAh;
  • Максимальна потужність: 18 W;
  • Функція швидкої зарядки: ±2 години до повної зарядки пристрою;
  • Перемикач напруги DC: 9V/12V;
  • Виходи: POE 15V/0.6A, POE 24V/0.6A, USB 5V/2A, DC 1A 5V/9V/12V;
  • Розміри пристрою (мм) 160x105x33;
  • Вага пристрою 390 г.

Увага! Покупка даного пристрою доступна виключно для абонентів UTELS.

Сторінка товару
{**} {**} {**} {**} Медіаконвертер 100Мбіт 1310/1550nm-20km

Медіаконвертер 100Мбіт 1310/1550nm-20km

EC-B-0,1-1SM-1310/1550nm-20-LFP

600  грн

Медіаконвертер 100Мбіт 1310/1550nm-20km

EC-B-0,1-1SM-1310/1550nm-20-LFP

Медіаконвертор, 10/100Mbps, для роботи по одному волокну 1310T/1550R, 20 км, зовнішній блок живлення + 5/220B.

Медіаконвертори FoxGate призначені для перетворення сигналу з стандарту 10BASE-T/100BASE-TX Fast Ethernet на витій парі в сигнал стандарту 100BASE-FX Fast Ethernet по одномодовому оптоволокну.

{**} {**} {**} {**} TP-LINK EC220-G5

TP-LINK EC220-G5

Дводіапазонний гігабітний роутер

1 799  грн

TP-LINK EC220-G5

Дводіапазонний гігабітний роутер

  • Оновлення до Wi-Fi 5-го покоління, 300 Мбіт/с на 2,4 ГГц + 867 Мбіт/с в двох діапазонах 5 ГГц;
  • Просте віддалене управління – протокол TR-069 дозволяє оператору віддалено налаштовувати пристрої кінцевих користувачів і керувати ними;
  • IPv6 – сумісний з IPv6 (Інтернет-протокол версії 6);
  • IPTV – підтримує IGMP Proxy/Snooping, Bridge і Tag VLAN для оптимізації потокової передачі IPTV;
  • 1 порт WAN 10/100/1000 Мбіт/с і 3 порти LAN 10/100/1000 Мбіт/с;
  • Зовнішній блок живлення: 12В ⎓ 1,0А.

У випадку відключень електроенергії можна живити від Mini UPS.

РЕКОМЕНДУЄТЬСЯ ПІДКЛЮЧАТИ НЕ БІЛЬШЕ 7 ПРИСТРОЇВ.

Сторінка товару
{**} {**} {**} {**} Оптичний патчкорд SC 1-3м

Оптичний патчкорд SC 1-3м

Cor-X SC патчкорд

100  грн

Оптичний патчкорд SC 1-3м

Cor-X SC патчкорд

Цей патчкорд є симплексний або дуплексний відрізок кабелю заданої довжини і зовнішнього діаметра, окінцьований з двох сторін коннекторами SC із застосуванням волокна відповідає вимогам ITU-T G.657.A.

{**} {**} {**} {**} TP-LINK Deco X50 (2-pack)

TP-LINK Deco X50 (2-pack)

Гігабітна домашня Mesh WiFi 6 система

7 999  грн

TP-LINK Deco X50 (2-pack)

Гігабітна домашня Mesh WiFi 6 система

  • AX3000 дводіапазонний WiFi — Супершвидкий WiFi 6 зі швидкістю до 3,0 Гбіт/с;
  • 4 потоки, менше затримок — 2×2/HE160 2402 Мбіт/с + 2×2 574 Мбіт/с;
  • Швидкість гігабітного підключення — 3 гігабітні порти для додаткових дротових з'єднань;
  • Посилене безшовне покриття — Покриття безшовної мережі Wi-Fi до 600 м2;
  • Технологія штучного інтелекту — Інтелектуально вивчає мережеве середовище, щоб забезпечити ідеальний Wi-Fi, унікальний для вашого дому;
  • Захист TP-Link HomeShield — Забезпечує комплексний захист мережі, надійний батьківський контроль та захист Інтернету речей у реальному часі;
  • Налаштування стало простіше, ніж будь-коли — Додаток Deco покроково проведе вас через процес налаштування;
  • 3 × гігабітні порти в кожному пристрої;
  • Зовнішній блок живлення в кожному пристрої: 12V ⎓1,5A.

РЕКОМЕНДУЄТЬСЯ ПІДКЛЮЧАТИ НЕ БІЛЬШЕ 50 ПРИСТРОЇВ.

{**} {**} {**} {**} Бокс абонентський для розварки оптичного волокна

Бокс абонентський для розварки оптичного волокна

Оптична розетка Crosver FOR-02

200  грн

Бокс абонентський для розварки оптичного волокна

Оптична розетка Crosver FOR-02

Оптична розетка, зазвичай встановлюється безпосередньо в приміщенні в абонента, поблизу активного обладнання. Виходячи з цього, корпус розетки Crosver FOR-02 має приємний зовнішній вигляд, виготовлений із глянцевого пластику білого кольору.

{**} {**} {**} {**} MIKROTIK RB750Gr3

MIKROTIK RB750Gr3

5-портовий гігабітний маршрутизатор

Закінчується
2 900  грн

MIKROTIK RB750Gr3

5-портовий гігабітний маршрутизатор

  • Гігабітний дротовий маршрутизатор;
  • Живлення: DC 8-30 В;
  • Потужність споживання: 5 В;
  • Операційна система: RouterOS;
  • ROM/RAM: 256Мб;
  • Локальна пам'ять: 16МБ, Flash;
  • Моніторинг напруги та температури на платі;
  • 1 × гігабітний порт WAN, 4 гігабітні порти локальної мережі;
  • Додаткові порти: 1 х USB 2.0, слот micro-SD;
  • Додаткові можливості: DHCP-сервер, підтримка PoE; Dynamic DNS (DDNS);
  • Контроль доступу: фільтрація за MAC-адресою;
  • Розміри: 113 x 28 x 89мм.
Сторінка товару
{**} {**} {**} {**} Бокс для розварки оптичного волокна FOB-DM

Бокс для розварки оптичного волокна FOB-DM

Мікро-бокс оптичний.

400  грн

Бокс для розварки оптичного волокна FOB-DM

Мікро-бокс оптичний.

Пластиковий настінний оптичний міні-бокс Crosver FOB-DM дозволяє обробляти до 12 оптичних волокон. Пігтейли виводяться назовні через спеціальні ущільнювачі. 

{**} {**} {**} {**} Комутатор TP-LINK TL-SG108

Комутатор TP-LINK TL-SG108

8-портовий 10/100/1000 Мбіт/с.

1 600  грн

Комутатор TP-LINK TL-SG108

8-портовий 10/100/1000 Мбіт/с.

  • 8 портів 10/100/1000 Мбіт/с з автоузгодженням (роз'єми RJ45), підтримка авто-MDI/MDIX;
  • Контроль потоку IEEE 802.3x забезпечує надійність передачі даних;
  • Сталевий корпус для настільного або настінного розміщення;
  • Підтримка функції пріоритезації даних (IEEE 802.1p);
  • Підтримка технології Plug and Play, додаткове налаштування не потрібне.
{**} {**} {**} {**} Пульт NGTV X4

Пульт NGTV X4

Пульт до SMART приставки NGTV X4.

250  грн

Пульт NGTV X4

Пульт до SMART приставки NGTV X4.

  • Тип живлення AAA 2шт;
  • Виробник техніки NGTV.
{**} {**} {**} {**} Оптичний кабель FTTH для GPON підключення

Оптичний кабель FTTH для GPON підключення

FTTHххх/Flex/LSZH/G.657.

10  грн

Оптичний кабель FTTH для GPON підключення

FTTHххх/Flex/LSZH/G.657.

Призначення:

  • Розподільчий оптичний кабель «останньої милі» 1-4 оптичних волокон, для використання в мережах GPON. Він призначений для прокладання всередині будівель, в стояках, на горищах, у підвалах, трубопроводах, в коробах, по плінтусам, в офісах та квартирах.
  • Легко кріпиться, простий та зручний у монтажі. Кабель зі зменшеними втратами на згинах «Flex» можуть прокладатися всередині багатоквартирних будинків або офісів в стиснутих умовах. По плінтусах, косякам, при різких поворотах траси.

Вартісь вказана за 1 м.п.

{**} {**} {**} {**} Пульт MAG 500A

Пульт MAG 500A

Пульт до SMART приставки MAG 500A.

550  грн

Пульт MAG 500A

Пульт до SMART приставки MAG 500A.

  • Тип живлення AAA 2шт;
  • Виробник техніки MAG.
{**} {**} {**} {**} Оптичний кабель дієлектричний

Оптичний кабель дієлектричний

UTxxx-SM-15.

20  грн

Оптичний кабель дієлектричний

UTxxx-SM-15.

Призначення:

  • Для підвісу на опорах ліній зв'язку, міського електротранспорту, між будинками та іншими об'єктами. Повністю діелектрична конструкція дозволяє підвішувати кабель на опорах контактної мережі електротранспорту або ліній електропередачі у разі наведеного потенціалу електричного поля в точках підвісу не більше 12 кВ;
  • Малі габарити і вага дозволяють також затягувати (або задувати) кабель в пластикові труби і мікроканали;
  • Кількість волокон 1-48.

Вартісь вказана за 1 м.п.

{**} {**} {**} {**} TP-LINK TL-WR850N

TP-LINK TL-WR850N

Wi-Fi роутер

899  грн

TP-LINK TL-WR850N

Wi-Fi роутер

  • Швидкість бездротової передачі даних до 300 Мбіт/с – ідеальний варіант для базових і ресурсоємних завдань;
  • Підтримка Agile Config – дозволяє операторам зв'язку самостійно проводити базову кастомізацію налаштувань;
  • Підтримка функції батьківського контролю;
  • Підтримка IGMP Proxy, режиму "міст" і 802.1Q TAG VLAN для послуги IPTV без затримок, підтримка IPv6;
  • Гостьова мережа забезпечує окремий доступ для гостей у вашій Wi-Fi мережі;
  • 4 порта LAN 10/100 Мбіт/с, 1 порт WAN 10/100 Мбіт/с;
  • Зовнішній блок живлення: 9 В ⎓ 0,6 А.

У випадку відключень електроенергії можна живити від Mini UPS.

РЕКОМЕНДУЄТЬСЯ ПІДКЛЮЧАТИ НЕ БІЛЬШЕ 2 ПРИСТРОЇВ.

Сторінка товару
{**} {**} {**} {**} Пульт MAG 410

Пульт MAG 410

Пульт до SMART приставки MAG 410.

250  грн

Пульт MAG 410

Пульт до SMART приставки MAG 410.

  • Тип живлення AAA 2шт;
  • Виробник техніки MAG.
{**} {**} {**} {**} Кабель HDMI

Кабель HDMI

Кабель HDMI-HDMI 1-3м.

300  грн

Кабель HDMI

Кабель HDMI-HDMI 1-3м.

  • Тип кабеля HDMI | відео-кабель;
  • Конектор 1 — HDMI;
  • Конектор 2 — HDMI;
  • Довжина 1-3 метри.
{**} {**} {**} {**} Блок живлення NGTV X4

Блок живлення NGTV X4

Блок живлення до SMART приставки NGTV X4.

250  грн

Блок живлення NGTV X4

Блок живлення до SMART приставки NGTV X4.

  • Блок живлення — 5 Вольт | 2 Ампера.
{**} {**} {**} {**} PoE блок для ONU

PoE блок для ONU

RP020-4800500EUG.

400  грн

PoE блок для ONU

RP020-4800500EUG.

  • Потужність: 24 W;
  • Вихідна напруга: 48V;
  • Швидкість портів: 10/100/1000 Mbps;
  • Вихідний струм: 0.5 A;
  • Вхідна напруга: AC, 100-240V.
{**} {**} {**} {**} Блок живлення 5V/1A для медіаконвертора

Блок живлення 5V/1A для медіаконвертора

Імпульсний блок живлення.

250  грн

Блок живлення 5V/1A для медіаконвертора

Імпульсний блок живлення.

Імпульсний блок живлення настінний для живлення медіаконвертору.

{**} {**} {**} {**} Блок живлення для UPS 12V/2A

Блок живлення для UPS 12V/2A

БЖ для швидкої зарядки UPS.

300  грн

Блок живлення для UPS 12V/2A

БЖ для швидкої зарядки UPS.

Блок живлення для швидкої зарядки mini UPS 12V/2A.

{**} {**} {**} {**} Короб пластиковий

Короб пластиковий

25  грн

Короб пластиковий

Короб пластиковий для кабеля.

Вартісь вказана за 1 м.п.

{**} {**} {**} {**} Колодка електрична

Колодка електрична

300  грн

Колодка електрична

Кількість розеток: 2 шт.

Додаткові характеристики:

  • Для внутрішніх мереж змінного струму, напругою до 250 В;
  • Є можливість кріплення до опорної поверхні;
  • Максимальний струм 16 А.
Мобільне меню