Абонентський відділ  с 9:00 до 19:00 (пн-пт)
Технічна підтримка - цілодобово!

(044) 599-99-52

Залишити заявку!

 
Інтернет+ТБ Сервіс OLL.TV  Способи оплати Додаткові послуги та сервіси Обладнання

Головна >> Цифрове телебачення для приватних осіб

Тарифні пакети на сервіс OLL.TVСтартовий OLL Inclusive  OLL Inclusive Xtra Kino OLL Inclusive Xtra Sport OLL Inclusive Ultra
Кількість каналів 138 каналов
список каналів
179 каналов (8 HD)
список каналів
179 каналов (28 HD)
список каналів
189 каналов (28 HD)
список каналів
189 каналов (28 HD)
список каналів
Пакет "Футбол HD" º 159 грн/міс 159 грн/міс 159 грн/міс + +
Підключення додаткових телевізорів  1 грн/міс за додатковий ТВ
1 грн/міс за додатковий ТВ
1 грн/мес за додатковий ТВ
1 грн/міс за додатковий ТВ 1 грн/міс за додатковий ТВ
Оренда приставки (MAG-255)¹ 49 грн/міс 49 грн/міс 49 грн/міс 49 грн/міс 49 грн/міс
Вартість підключення послуги² 1.20 грн 1.20 грн 1.20 грн 1.20 грн 1.20 грн
Абонентская плата³ 99 грн/міс 159 грн/міс 189 грн/міс 189 грн/міс 249 грн/міс
замовити послугу замовити послугу замовити послугу замовити послугу замовити послугу

додаткові пакети на сервіс oll.tv


º  Пакет "Футбол HD" включає в себе 2 телеканали в HD якості Футбол 1 HD та Футбол 2 HD. Вартість додаткового пакета складає 109 грн/міс додатково до вашого пакету на послугу "Цифрове телебачення". Активувати послугу можна на будь-якому тарифному пакеті.
¹
 -  Щомісячна вартість оренди приставки mag-255 складає 49 грн/міс.  При відключенні від  послуги "Інтернет" та/або послуги "Цифрове телебачення" абонент зобов'язаний повернути обладнання провайдеру в повній комплектації. 
² - Вартість підключення послуги «Цифрове телебачення» - 1,20 грн при умові одночасного підключення з послугою Інтернет. Налаштування обладнання, монтажні роботи  вже включені у вартість. Підключення Послуги "Цифрове телебачення" не доступне  без підключення послуги Інтернет від компанії УТЕЛС.
³ - Абонентська плата за послугу "Цифрове телебачення" сумується з абонентською платою за послугу "Інтернет" та оплачується по одному, загальному, номеру договору по передплаті  до 1го числа кожного місяця.

Послугу надає ТОВ «Діджитал Скрінз» (ТМ "Oll.tv"). ТОВ «Діджитал Скрінз» залишає за собою право без попередження змінювати кількість та/або список телеканалів. Ознайомитися з публічним договором.
 

Додаткові сервіси:
Субтитри та звукові доріжки Звукові доріжки на наступних мовах: українська, російська, англійська. Наявність додаткових мов озвучення відображається в меню. Налаштування мови озвучення або субтитрів здійснюється натисканням відповідної кнопки на пульті TV-приставки.
Підключення додаткових екранів Можливість підключити додаткові телевізори в вашій квартирі. Сервіс розповсюджується тільки на тарифні пакети "Оптимальний" та "Преміальний". Абонентська плата за кожен наступний телевізор згідно списку тарифних пакетів. На тариф "Стартовий" немає можливості підключити додаткові телевізори.
Телепрограма Дозволяє переглядати розклад телеканалів.
ТВ пауза ТВ-пауза під час перегляду телеканалу запам'ятовує останні 10 хвилин ефіру. При цьому на екран виводиться вікно, в якому відображається хід ефіру і тривалість фрагменту, що записує. Для зупинки перегляду телепередач, що йдуть в прямому ефірі, або обраного відео достатньо натиснути кнопку play|pause. 
ТВ запис Дозволяє переглядати записані телепрограми в зручний час. Тривалість запису залежить від обраного Вами тарифного пакету. Програми, що доступі в записі, відмічені в телепрограмі червоною міткою. На тарифі "Оптимальний" запис телепередач складає  
3 дні. На тарифі "Преміальний" запис телепередач складає 7 днів.
Батьківський контроль Дозволяє обмежити доступ до телеканалів та відео, вміст яких Ви вважаєте неприйнятним для дитячої аудиторії.
Управління батьківським контролем здійснюється натисканням відповідної кнопки на пульті TV-приставки.
 .