Безлімітний інтернет у Києві та Київській області

Безлімітний інтернет: необмежений доступ за фіксовану плату

Безлімітний інтернет в Україні – це надання доступу до мережі без обмежень за абонентську плату. При цьому підтримується швидкість, яку заявлено провайдером у тарифному плані. Така послуга потрібна в Україні. Наша компанія пропонує підключити безлімітний інтернет у Києві, та користуватися вільним доступом до будь-яких ресурсів за фіксовану оплату.

Наш безлімітний інтернет – гарний вибір для дому. У кожному тарифному плані вказано абонентський внесок, після внесення якого клієнт отримує такі можливості:

 • необмежено користуватися мережею вказаний період часу;
 • отримувати заявлену максимальну швидкість;
 • працювати з будь-яким обсягом мережного контенту;
 • дивитись інтерактивне ТБ UTELS.TV;
 • завантажувати та переглядати необмежену кількість інформації.

Домашній інтернет – поняття, що характеризує доступ до мережі в умовах квартири чи власного будинку. Більшість абонентів підключаються через кабель чи оптоволокно. Такі способи забезпечують стабільність та безпеку з'єднання. Хороший домашній інтернет поєднує такі характеристики як безлімітний доступ, висока швидкість та стабільність з'єднання. Щомісячна плата оптимально відповідає якості та заявленій пропускній спроможності.

Особливості домашнього інтернету

Домашнє підключення до мережі має відмінність від інтернету для бізнесу або офісного варіанту. Основні вимоги абонентів у Києві:

 • безлімітний доступ до веб-ресурсів;
 • помірна ціна пакета;
 • висока швидкість для перегляду фільмів у високій якості;
 • стабільне підключення для онлайн-ігор;
 • завантаження файлів різного об'єму.

Зазвичай підключають домашній варіант доступу способом проведення кабелю квартиру. Використовують технологію Ethernet, або DOCSIS – суміщення з телебаченням. Для кращої якості кабель приєднують до стаціонарного комп'ютера або ноутбука під час ігор або відео. У квартирі встановлюють роутер, що роздає сигнал всім мобільним пристроям. У приватному будинку, де житлова площа набагато більша, і потрібно охопити прибудинкову територію, встановлюють кілька роутерів. Можливо, буде потрібно WI-FI-ретранслятор.

Тарифні плани безлімітного інтернету для дому від нашої компанії

Наша компанія пропонує оптимальні тарифні плани, які включають безлімітний інтернет та інтерактивне телебачення. Кожен абонент може вибрати для себе найкращий варіант, де не доведеться платити за зайві послуги.

До переліку тарифів входять такі пакети:

 1. ECONOM, де пропускна спроможність світового трафіку становитиме 50 Мбіт/с, а внутрішньоукраїнського – 100 Мбіт/с;
 2. STANDART із загальною швидкістю 100 Мбіт/с;
 3. PREMIUM, де світовий трафік та швидкість UA-IX – 100 Мбіт/с;
 4. GIGABIT – VIP-пакет з максимальною швидкістю 1 Гбіт/с.

Супер швидкість потрібна для геймерів, програмістів, веб-дизайнерів. Висока пропускна здатність потрібна для передачі великих обсягів даних, скачування та перегляду фільмів або відео контенту у високій якості. Якщо домашній інтернет використовують для легких онлайн-іграшок, навчання, соціальних мереж, отримання різної інформації, варто вибрати економний або стандартний пакет.

Інші способи підключення

Інтернет-провайдер UTELS пропонує послуги доступу до мережі Інтернет з різноманітними способами підключення.

Наші переваги

Тарифи для дому

Безлімітний інтернет та інтерактивне телебачення

Нам довіряють:

Мобільне меню