Кабельний дротовий інтернет у Києві

Підключення дротового інтернету у Києві

Дротовий інтернет – найпоширеніший тип домашнього інтернету в Києві. Є кілька способів підключення додому. Це дротовий і бездротовий інтернет. Часто абоненти в Києві вибирають дротовий інтернет завдяки таким перевагам:

 • кабельна мережа більш надійна;
 • дротовий інтернет простий у підключенні та налаштуваннях;
 • незалежність кабелю GPON від будь-якого іншого обладнання — телефону або модему;
 • хороша пропускна здатність – до 1000 Мбіт/с.

Наша компанія пропонує підключити дротовий інтернет із додатковими послугами SMART TV. На сайті можна купити вигідний тарифний пакет, скориставшись діючими акційними пропозиціями.

Технології підключення провідного інтернету

Перші кроки доступу до мережі розпочиналися з підключення за допомогою телефонного кабелю. Потім до практики увійшла технологія проведення через ADSL модеми. Для домашнього користувача всесвітньої мережі була потрібна виділена лінія, що робило вартість доступу високою.

У світі використовується технологія FTTB. Це дає високу швидкість, стабільність з'єднання та організацію WI-FI у будинку. Так усі пристрої можна підключити через кабель та бездротове з'єднання.

Підключення через мідний кабель, або вита пара залишається найпопулярнішим способом. Як провести дротовий інтернет від нашої компанії:

 • вибрати оптимальний тарифний план;
 • залишити заявку на сайті або звернутись до Телеграм-бота https://t.me/utelsuabot;
 • отримати зворотній дзвінок від оператора;
 • надати доступ майстра до квартири.

Важливо уточнити кілька запитань, чи входить ваша адреса в зону покриття нашого провайдера. Для цього на сайті потрібно ввести вулицю та номер будинку в інтерактивну карту. При позитивній відповіді у нас легко підібрати та купити дротовий інтернет, сплативши вигідний вам тариф.

Технологія проведення кабелю відрізняється такими перевагами:

 • висока швидкість інтернету;
 • низький ping;
 • стабільність з'єднання;
 • безпека;
 • низька вартість.

У багатоквартирному будинку, де провайдер уже провів кабель до будинку, потрібно буде провести його до квартири. Для цього доведеться свердлити отвір у стіні. Далі кабель підводять до комп'ютера, і навіть до роутера. Після налаштувань абонент одразу отримує доступ до мережі.

Переваги підключення дротового інтернету в нашій компанії

Дротовий спосіб залишається оптимальним варіантом підключення для квартир та приватних будинків. На відміну від мобільного варіанта, кабель більш надійний для стаціонарних комп'ютерів і домашніх ноутбуків. Безпосереднє підключення кабелю до ПК забезпечить безперебійне з'єднання, високу швидкість. Це особливо важливо для ігрових комп'ютерів. Всі інші пристрої отримують доступ до мережі через WI-FI роутер.

Наша компанія підключає дротовий інтернет абонентам швидко та якісно. При виборі тарифного плану абонент отримає лише необхідні послуги. У вартість підключення включено такі послуги:

 • монтаж кабелю GPON;
 • буріння отворів в стінах;
 • налаштування роутера;
 • встановлення Ethernet розетки;
 • налаштування інтерактивного телебачення UTELS.TV.

Наші спеціалісти надають техпідтримку та проконсультують з будь-яких питань цілодобово. Абонент сам вибирає при підключенні вид кабелю – виту пару стандартної або преміум якості. Доступно VIP підключення чотирьох парним кабелем, міцнішим, які мають довгий термін експлуатації.

Інші способи підключення

Інтернет-провайдер UTELS пропонує послуги доступу до мережі Інтернет з різноманітними способами підключення.

FAQ

Для підключення потрібно перевірити, чи входите ваш будинок у зону обслуговування нашого провайдера. На головній сторінці сайту потрібно вибрати «Покриття», та ввести там назву вулиці та номер будинку. Після цього залишити онлайн-заявку на сайті. Після дзвінка оператора, який уточнить організаційні моменти, прийде майстер. Фахівець проведе кабель у квартиру, встановить та налаштує маршрутизатор. Після оплати тарифу можна користувачеві відкрити доступ до мережі. Також звертайтесь до Телеграм-бота.

Кабель для доступу до мережі називають вита пара. Провідник у ньому виготовлений з монолітного мідного дроту завтовшки до 0,6 мм, і доповнений дрібними мідними проводками. Він виходить гнучким. Як захист використовують обплетення з мідного дроту, чорний поліетилен і алюмінієву фольгу.

Підключення у приватному проводиться індивідуально. Це дорожче, тому що йде більше кабеля GPON. Але така, можливо, є. Додатково в приватному будинку доведеться встановити кілька роутерів або ретранслятор Wi-Fi.

Необхідно дізнатися про зону покриття провайдера, а потім подати заявку на підключення. Потрібно забезпечити доступ майстра до квартири. Він просвердлить вхід у стіні під час проведення кабелю, зробить розведення кабелю квартирою. Вам необхідно визначитись, де буде роутер, чи треба його кріпити до стіни. Виберіть тарифний план, дізнайтеся про способи внесення оплати.

Інтернет від нашої компанії – це стабільне з'єднання та висока швидкість. Світовий та внутрішній український трафік – 100 Мбіт/с у пакетах STANDART та PREMIUM. GIGABIT – тарифний план, який забезпечить швидкість 1Гбіт/с.

Наші переваги

Тарифи для дому

Безлімітний інтернет та інтерактивне телебачення

Нам довіряють:

Мобільне меню