Підключити оптоволоконний інтернет у Києві

Особливості підключення оптоволоконного інтернету GPON

Технології підключення високошвидкісного інтернету постійно вдосконалюються. На даний момент використовують оптоволокно GPON – кабель, здатний забезпечити високу якість зв'язку та стабільність зв’язку навіть без світла.

Наша компанія пропонує підключити оптоволоконний інтернет GPON, який у порівнянні з мідним кабелем має значні плюси:

 • відсутність перешкод;
 • стабільність зв'язку;
 • високий показник безпеки;
 • міцність самого кабелю.

Така властивість оптоволоконного кабелю як відсутність випромінювання у зовнішнє середовище не дозволяє перехоплювати інформацію, що проходить у мережі. Ще один плюс інтернет оптоволокна – це малий рівень загасання сигналу. Саме цей параметр забезпечує високошвидкісну передачу. Хорошу пропускну здатність оптоволокно має завдяки широкому охопленню. Створено системи мультиплексування, де одним кабелем організовують до 160 незалежних каналів передачі зі швидкістю близько 40 Гбіт/с. Основна перевага технології оптоволокна GPON – доступність інтернету навіть при відсутності електроживлення. Це можливо завдяки використанню пасивного оптоволокна для підключення мережі.

Як підключити оптоволоконний інтернет у Києві

Оптоволоконне підключення GPON на сьогодні – найнадійніший та швидкісний інтернет для дому та офісу. Наша компанія пропонує провести оптоволокно у Києві, як для багатоквартирних будинків, так і в приватний сектор. Важливо, щоб ваша адреса входить до зони покриття нашого провайдера. Перевірити це можна на веб-сайті. У розділі інтерактивної картки потрібно ввести назву вулиці та номер будинку.

Для підключення інтернету у Києві від нашого провайдера потрібно виконання таких простих дій:

 • на сайті вибрати тарифний план;
 • подати заявку на сайті або через Телеграм-бот https://t.me/utelsuabot;
 • отримати зворотний зв'язок з оператором;
 • обговорити всі організаційні питання;
 • надати майстру доступ для підключення в зазначений термін.

Сама процедура підключення триватиме мінімум часу. Фахівець заведе кабель у квартиру, налаштує роутер і можна використовувати інтернет.

Архітектура підключення оптоволоконного інтернету

Архітектурою мережі називають схему побудови всієї сукупності апаратури та кабельних ліній. Технологія пасивних оптичних мереж – GPON, стала найбільш затребуваною. Які особливості даної технології дозволяють забезпечити якісний інтернет:

 • через один кабель підключають усі пристрої абонента;
 • архітектура дерева забезпечує роботу периферійних вузлів без потреби в електропостачанні, тому при відключеннях зв'язок не переривається;
 • оптоволокно GPON не чутливе до впливу сусідніх джерел будь-яких сигналів, що дає відсутність перешкод.

Технічно обов'язковим обладнанням для підключення GPON є оптичний лінійний термінал з боку провайдера, і оптичний мережевий термінал з боку абонента. Оптичний спліттер розподіляє потужність сигналу між підключеними абонентами. Відфільтровує інформацію абонентський апарат – ONT або ONU. Вся апаратура клієнта надається компанією.

Властивості оптоволокна

Оптоволоконний кабель все частіше використовують для підключення інтернету. Технології встановлення оптоволокна дозволяють досягти високої швидкості, стабільності та безпеки передачі даних.

Оптоволокно є тонкими проводками, виготовленими з кварцового скла, за якими інформація йде світлопередачею. У кабелі може бути до 100 таких кабелів, кожен з яких не товщі за волосся. Вони занурені у гідрофобний гель. Захистом для цих ниток служить кілька шарів пластикової та поліетиленової упаковки, а також сталевий дріт та металева броня. Особливо важливим є захист від вологи.

Пропускна здатність

Пропускна здатність, або швидкість – це можливості передачі певної кількості інформації. У порівнянні з мідним кабелем оптоволокно показує приголомшливі результати. І на завантаження, і на передачу даних пропускна спроможність вища у сотні разів.

Надійність

Оптоволоконний кабель стійкий до перешкод і не пропускає сигнал назовні. Це забезпечує безпеку витоку інформації. А несприйнятливість до сторонніх сигналів сприяє стабільності та безперервності потоку.

Оптоволоконний кабель GPON вимагає дбайливого відношення: його не варто перегинати і скручувати через його крихкості. Оптоволокно призначене для проведення поверхонь.

Наша компанія забезпечить стабільний та надійний оптоволоконний інтернет. Такий тип доступу до мережі дозволяє швидко та якісно передавати величезні обсяги даних на великі відстані.

Інші способи підключення

Інтернет-провайдер UTELS пропонує послуги доступу до мережі Інтернет з різноманітними способами підключення.

FAQ

Пропускна здатність такого виду передачі даних на завантаження вище майже в 400 разів, а на передачу в 1000 разів, ніж у кабельного інтернету. Широкосмуговість, стійкість до перешкод, мізерний відсоток згасання сигналу – властивості оптоволокна, що збільшують пропускну здатність. Кабель проводять на великі відстані, він легкий та міцний.

Максимальна пропускна здатність становитиме 1 Гбіт/с. Встановивши оптоволоконний інтернет від нашої компанії, абоненти отримують безліч переваг. Це висока швидкість, можливість підключення кількох пристроїв без втрати швидкості, безпечне з'єднання. Тарифний пакет GIGABIT від нашого провайдера дасть можливість користуватись усіма перевагами високошвидкісного інтернету всій родині одночасно.

Ціна залежить від діаметра та типу. Загалом це близько 50 гривень за 1 метр. У сфері телекомунікацій використовують одномодовий кабель. Він перешкоджає дисперсійним деформаціям сигналу. Діаметр його волокон становить 7-9 мікронів. Ціна на оптоволокно практично не перевищує вартість крученої пари.

Провайдер прокладає оптоволокно GPON до щитка або спліттера. Наша компанія проводить лінію у квартиру, а потім підключає там розетку та модем. Переваги оптоволокна GPON в тому, що до лінії підключають не лише інтернет, а телебачення. Кабель підводять до модему, а решта розведення: роутер, абонентський термінал забезпечується витою парою.

Оптоволокно GPON підключають безпосередньо до роутера, якщо він оснащений вхідним оптичним інтерфейсом. В іншому випадку потрібен абонентський термінал, який повинен перетворити світловий сигнал на електричний. Модель роутера має забезпечувати високу пропускну здатність.

Наші переваги

Тарифи для дому

Безлімітний інтернет та інтерактивне телебачення

Нам довіряють:

Мобільне меню