Інтернет у приватний будинок

Інтернет для приватного сектора: який тип підключення вибрати

Домашній інтернет став потребою і навіть необхідністю для кожного. Сьогодні жодна родина не обходиться без такого комунікації. Залишитися без доступу до мережі рівносильно зникненню з інформаційного простору. Основними вимогами до домашнього доступу до мережі залишається стабільне з'єднання, висока швидкість, помірна ціна.

Існує кілька видів домашнього підключення:

 • дротовий;
 • оптоволоконний GPON;
 • бездротовий.

Відмінність – у способі та засобах підведення. Кожен має свої переваги. Наприклад, для багатоквартирних будинків простіше підключити дротовий інтернет. Провайдер заводить кабель GPON у будинок, а потім робить розведення по квартирах. Проведення інтернету у приватному секторі Києва має свої особливості.

Як провести інтернет у приватний будинок

Віддалена робота, навчання в онлайн-форматі — причини, які змушують задуматися про поліпшення якості домашнього доступу до мережі. Багато городян переїжджають жити в передмістя, на дачу, або купують будинки в приватному секторі в межах міста. Селища під Києвом — це котеджна забудова, і до кожного з будинків потрібно підключити мережу.

Наша компанія пропонує підключити інтернет до приватного будинку провідним методом. Для цього необхідно залишити заявку на нашому сайті. Також ви можете скористатись нашим Телеграм-ботом https://t.me/utelsuabot. Оператор уточнить час приїзду майстрів. Кабель GPON проведуть у будинок, зроблять підводку до модему та роутера, налаштують маршрутизатор.

У приватних будинках є досить значна прибудинкова територія. У теплий сезон багато часу власники проводять у дворі. Хочеться щоб домашній інтернет для приватного будинку був ефективним і тут. Та й сам будинок відрізняється набагато більшою площею. Щоб сигнал був хорошим по всій території, ставлять кілька роутерів, або додають WI-FI ретранслятор.

Дротовий інтернет у приватний будинок: надійність підключення

Підключення за допомогою кабелю, так званої витої пари, залишається найпопулярнішим способом приєднатися до мережі. За такого способу доступу до інтернету жителі приватного сектора отримують стабільне з'єднання, заявлену провайдером швидкість, вихід у мережу. Як працює дротовий інтернет для приватного будинку у Києві:

 • абонент обирає тарифний пакет;
 • майстри виїжджають у приватний сектор;
 • обумовлюють вид кабелю для підключення;
 • розраховують, скільки метрів потрібно для підведення від комунікаційного вузла;
 • розводять кабель GPON всередині будинку;
 • підключають стаціонарний комп'ютер;
 • кріплять та підключають роутери та ретранслятори;
 • виконують налаштування.

Також монтують апаратуру для інтернету на дачі під Києвом. Як працюватиме інтернет у приватному будинку, залежить від типу підключення. Часто для приватного сектору у Києві вибирають оптоволокно. Цей вид кабелю має інший принцип проведення сигналу на відміну витої пари. Багато провайдерів для приватних будинків радять саме такий вид підключення.

Чому підключити інтернет на дачу та приватний сектор варто у нас

Наша компанія проведе інтернет у приватний будинок у Києві чи його передмісті на дачі швидко та якісно. Перевага доступу до мережі від нашого провайдера:

 • надійне з'єднання;
 • цілодобова техпідтримка;
 • терміновий виїзд майстра за необхідності;
 • висока швидкість – до 1 Гбіт/с;
 • безлімітний доступ;
 • підключення інтерактивного ТБ UTELS.TV;
 • помірні ціни на тарифні плани.

На тарифи діють акції. На сайті компанії можна залишити заявку на підключення. Наші спеціалісти проконсультують з будь-яких питань.

Інші способи підключення:

Інші способи підключення

Інтернет-провайдер UTELS пропонує послуги доступу до мережі Інтернет з різноманітними способами підключення.

FAQ

Підключення через телефонний кабель – спосіб, що залишився у минулому. Сучасні технічні можливості дозволяють використовувати Ethernet або оптоволокно GPON. За відсутності технічної можливості провідного способу у приватний сектор Києва можна провести бездротовий інтернет.

Зону покриття нашого провайдера можна дізнатись на сайті або через Телеграм-бот. У розділі «Покриття» потрібно ввести свою адресу. Якщо будинок входить в область покриття, то наш провайдер надасть можливості доступу до мережі у Києві, або підключити приватний сектор.

Наша компанія пропонує різні способи підключення. Це кабельний або дротовий інтернет, для якого потрібне технічне підведення та наявність комунікаційного вузла поблизу. Оптоволоконний вид підключення GPON стане оптимальним варіантом для приватного будинку, дачі чи котеджного містечка. Бездротовий спосіб підключення – супутниковий, стане також добрим методом доступу до мережі.

Спочатку дізнайтеся, які провайдери працюють на вашу адресу. На нашому сайті можна ввести адресу, і на інтерактивній карті відобразиться зона покриття. Потім фахівці, залежно від технічних можливостей, запропонують спосіб проведення. Існують різні методи, які відрізняються за ціною.

Вартість залежить від технічної можливості, витратних матеріалів, використання додаткової апаратури. Що ближче до будинку комунікаційний вузол, то менше кабелю знадобиться.

Наші переваги

Нам довіряють:

Мобільне меню